Skocz do zawartości

Tomek - Mysłowice


qczma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Dzisiaj mój pierwszy raz :) zalogowany pierwszy raz :)

 

Forum czytam już od prawie dwóch miesięcy, przygotowywałem do lotu mój nowy nabytek: Cessna 480 Pelikan ARF + Turnigy 9x.

Dzięki przeczytanym postom model i aparatura są już gotowe do startu.

 

Do tej pory latałem trochę modelem Lama V3, więc krety, naprawy, klejenia, przeróbki nie są mi obce.

 

Z częścią z Was pewnie spotkam się na lotnisku lub już nieświadomie spotkałem się na pikniku modelarskim na Górze Żar w tym miesiącu.

 

Z tego co wyczytałem najbliżej mam na Muchowiec lub do Chorzowa (mieszkam w Mysłowicach, pracuję w Katowicach).

 

Jeśli znalazłby się chętny do pomocy doświadczony kolega z okolicy, który pomoże mi w wytrymowaniu modelu w powietrzu np. w najbliższy weekend (oczywiście jeśli pogoda dopisze), to będę bardzo wdzięczny. Jeżeli wchodzi w grę jakaś inna lokalizacja niż Muchowiec/Węzłowiec to dajcie znać.

 

 

Zestaw wygląda następująco:

- Cessna 480 Pelikan ARF z serwami, silnikiem i reglem z zestawu + pakiety li-po 11,1V 1500mAh,

- aparatura Turnigy 9x mode 2 + li-po.

 

Model ma wycentrowane serwa, ustawioną długość popychaczy, aparatura ma poprawnie ustawione rewersy i dual rate do pierwszych lotów.

 

Oczywiście za sobą loty na Aerofly Pro deluxe.

 

 

Jeszcze raz witam i wracam do symulatora.

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.