Skocz do zawartości

GS Racing


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Siemaneczko...

Całkiem niedawno zakupilem (używkę stan bdb) gs racing vision(on road)....i teraz...

-(nadal czekam za termometrem więc jeżdżę na bogatych ustawieniach)jaka powinna być temp. silnika na niskich i wysokich obrotach?

-na jakim paliwie powinno się jeżdzić?(mam 16% ale z bańki 2 litry zostala połowa więc czas na zakup nowej )

-jak dobrze (i jak to zrobić) ustawić zbieżność kół przednich i tylnych?

-i najważniejsze (mieszkam w irlandii pada cały czas mniej lub więcej ale caly czas) jak zabespieczyć filtr powietrza przed zamoknięciem??

 

 

z góry dziękuje ...

 

Pozdrawiam...

 

 

Zdobycz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mam ten sam model, fajna zabawka ale na oryginalnych podzespołach kicha. ja filtra nie zabezpieczałem tylko go wymieniłem na stożek. Co do kół, to najpierw sprawdź jakie masz luzy, potem maleńki klluczyk i na oko ustaw. ja mam tylne lekko do środka ( o tak / ) przednie || . Ciężki model wybrałeś, bo ciężko z częściamy zamiennymi. Ach i jeszcze w budzie zrtobiłem nadkola. Zabezpiecz balonem amorki przed wodą i piachem. Ja mam 21 (albo 20)% beznzin. a temp ustawiłem tak żeby ślina z palca się zagotowała ale nie od razu wyparowała. Mieszanka wkręcona na 1/2 mm od brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .. dokopałem się manuala http://www.competitionx.com/pdf/vehicle-manuals/gs-racing-vision-manual.pdf temp. na wysokich obrotach powinna być 120 - 130C ale nie dokopałem się do tamp. na niskich ... jest tylko że silnik po ściśnięciu przewodu paliwowego powinien gasnać przez około 5-6s.

 

Kurdę tak myśle czy na budzie nadkola czy może lepiej na płycie ...

 

Mam jeszcze problem ze szarpanką a dokładnie działa ona na pierwszych 25% długości linki a gdy silnik jest ciepły to w ogóle nie kręci(musze czekać aż silnik wystygnie)...odkreciłem ją wieć bo mam drugą na zmianę (nową) ale nic nie jest zniszczone ... linka cała ... hex ok ... jakaś rada ?

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.