Skocz do zawartości

Wycięcie Zagi z EPP


vintersky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Pytanie do wszystkich doświadczonych a najchętniej do tych którzy już mieli podobny pomysł do mnie. Otóż pragnę złożyć skrzydełko (około 1.6 do 2.0 metra rozpiętości) na bazie Zagi. Wszystko co aktualnie znalazłem jest albo niedostępne, albo mi nie odpowiada z wielu powodów. Skrzydełko ma służyć za platformę do FPV. Materiał EPP bezwzględnie wymagany - styropian wzmacniany wikolem i papierem pakowym odpada :P

 

Czy polecilibyście jakiś konkretny zakład / firmę / osobę gdzie miałbym się zgłosić o pomoc? Potrzebuję oczywiście jedynie wyciętych elementów z EPP - całej reszty modelarskiej pomocy raczej nie potrzebuję i dam sobie z tym radę.

 

Wszelkie propozycje, przede wszystkim prosiłbym sprawdzone, bardzo mile widziane. Zależy mi na solidnym wykonawcy, sami rozumiecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja chętnie dowiedziałbym się czemu ci doświadczeni ( ci którzy latają FPV właśnie styropianowymi) nie mają racji w wyborze. Dlaczego odrzucasz styropian? Na Allegro za styropianowe skrzydło o rozp. 177cm i pow. 81dm - bez lotek - zapłaciłem 40zł. Kto ci każe oklejać papierem i wikolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.