Wojciech Wiatr Posted August 25, 2007 Posted August 25, 2007 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów (modelarzy :wink: ), mam na imię Wojtek, mam 27 lat, modelarzem RC zostałem 13.05.2007 kiedy to odbyłem pierwszy samodzielny i w pełni kontrolowany przezemnie lot modelem Zefir II, obecnie po dwóch miesiącach walenia nim w ziemie odszedł na zasłużoną emeryturę 8) (nadaje sie jeszcze do użytku) a zastąpił go TZagi 1,2 m elektro, nadajnik to Hitec Optic 6, 35 MHz, kanał 70.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.