Skocz do zawartości

Hi lads.


Maj0r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, oraz że zostałem zmuszony przez regulamin :), chciałbym się przywitać z Użytkownikami.

 

W modelarstwie siedzę już jakiś czas, były samoloty, czołgi, śmigłowce, nawet Warhammer:). Nauczyłem się to jakoś sklejać, malować itp. Ogólnie jestem zadowolony z efektów swojej pracy, jednak samo składanie i malowanie powoli zaczyna mnie nudzić. Chcę czegoś więcej. Dlatego właśnie chciałbym spróbować sił w RC.

 

Do tej pory jedyne czym latałem, to dwukanałowy śmigłowiec z jakiegoś marketu (utopiony w akwarium:)), oraz trzykanałowa Syma S 107G. Bardziej były kupione, żeby jakoś zająć dzieci, ale po kontakcie z 107 coraz bardziej mi się podoba:). Nie chciałbym jednak nic budować. Tylko zamówić, rozpakować, naładować i po prostu latać.

 

Przeglądając sklepy internetowe, Ebay'a i Youtube, znalazłem całkiem niezły (tak mi się wydaje) samolocik. eRC Micro P-51 Mustang RTF 2.4ghz. Głównym kryterium wyboru tejże zabawki jest tylko i wyłącznie kasa, bo gdybym miał kilkaset funtów więcej, chciałbym zrobić Airwolfa (sentyment z dzieciństwa:)), ale wróćmy do rzeczy. Czy ktokolwiek miał kiedyś jakiś kontakt z ww modelem?? Czy nada on się dla laika w RC?? Pozwolę sobie wkleić link do sklepu

 

https://marionvillemodels.com/rc-shop/erc-micro-p-51-mustang-rtf-2.4ghz-radio-controlled-rc-model-plane_4499310.html.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek rady i wskazówki, bo już mam wypełniony formularz zamówienia i tylko kliknięcie dzieli mnie od przelania pieniędzy:).

 

Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli jesteś początkującym modelarzem RC, to ten model nie nadaje się do nauki latania. To model dość szybki i niestety ,błędów pilota nie wybacza. Raczej coś w tym stylu na początek https://marionvillemodels.com/rc-shop/e-scale-electra-glider-rc-ready-1520mm-61ins-Span_5500465.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. BTW, rozmawiałem wczoraj troszkę z jednym userem z tego forum i doradził mi dokładnie to samo. Więc póki co model sobie odpuszczam, kupię coś łatwiejszego. Co prawda zależało mi na nim, ze względu na czasowo okrojony budżet, ale już dozbieram różnicę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.