Skocz do zawartości

Chłodzenie regulatora


Linean

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam pytanie czy jeżeli okleję regulator taśmą izolacyjną ( ta oryginalna koszulka w której jest zamknięty tak jakby popękała ) to spowoduje przegrzanie ? Czy w ogóle chłodzenie regulatora (25-30A ) w którym prądy max dochodzą do 25A jest ważne ? Regulator będzie umieszczony wew. nowego modelu i nie mam zamiaru robić żadnego systemu chłodzenia . Czy robię źle ? Czy nie ma się czym martwić ? Dotychczas latałem na nim i był cieplutki , ale tak że dało się utrzymać w ręce .

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast taśmy kup kawałek izolacji termokurczliwej, w którą się zmieści - w każdym sklepie z elementami elektronicznymi (elektrycznymi też) dostaniesz. Bardziej estetyczne i w razie czego można zdjąć bez paprania się w kleju z taśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej estetyczne i w razie czego można zdjąć bez paprania się w kleju z taśmy...

Często i tak trzeba go przymocować tasmą do kadłuba i skrzydła :mrgreen: Pamiętaj tylko, że jesli to ma być kadłub ze styro to zadziała jak termos - będzie utrzymywał ciepło. W moich kadłubach styro tak właśnie sie dzieje, a ponieważ jeden z modeli to łódź latająca wiec nie mogę zrobić wentylacji. W drugim dałem na zewnątrz bo inaczej odcinał po 2 min lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.