Skocz do zawartości

Kolejny problem z Turnigy 9x


Prz3m0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od niedawna jestem posiadaczem tgy9x(mode 2) i mam problem, chodzi o to że gdy podłącze 3 serva w kanały, tak by każde servo było odpowiednio przystawione do drążka to serva działają, ale gdy ruszam drążkiem prawym lewo prawo to nic się nie dzieje(CH2) a servo jest sprawne, a gdy ruszam drążkiem gazu w górę i dół to servo z CH2 się rusza.

No to podpinam servo z CH2 do CH3 i teraz serva się ruszają tak jak powinny.

I moje pytanie jest takie, bo w turnigy9x 3CH jest od gazu, i jak zamienić te kanały by wszystko było tak jak powinno(by prawym drążkiem ruszając prawo lewo servo z CH2 się ruszało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ten dział, patrząc na tytuł wątku trudno się spodziewać takiej zawartości, więc i małe szanse, że Ci ktoś pomoże. Za chwilę pewnie zapytasz, jakie techniki oklejania stosować ;-)

2. Jeżeli nie przekroczysz 5A z zasilacza... Ja bym raczej podczepiał ESC pod akumulator (żelowy lub samochodowy), jeżeli aż tak niecierpliwy jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.