Skocz do zawartości

Sklepy modelarskie w Pradze czeskiej


Hezak

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz w Pradze byłem chyba w 2006 (?) Wiele sklepów, ktore były w latach końcowych 80 zniknęło ale w samym centrum są dwa - były 5 lat temu :mrgreen: Jeden na przeciw Teatru Narodowaego - [Narodni Diwadlo] - po prawej stronie idąc w kierunku mostu Karola. Drugi - ten chyba główny jest trochę w innym miejscu. Teraz z pamięci nie podam ale mam je zaznoczone na mapie Pragi + jeszcze jakieś ale to tramwajem yrzeba było jecheć. ale trafiając do jednego podadzą ci lokalizację następnych. Ten duży był w pobliżu jednego z 3 wielkich domów towarowych ( Maja, Biały Łabędź i Kotwa) ale którego...podam póżniej.

Chyba sobie przypomniałem PECKA Modelar ul Zlatnicka 4 i druga siedziba - Karoliny Svetle 3. Był też (HVP Modell) na ul Kresomyslova12, ul. ( MIPA) U Rajske zahrady 2 , (Modelcentrum) na ul. Jugoslavskych part. 19, (Hangar 1) na ul. Frantiska Divise 105, (Hobbyteam) na ul. Rumunska 26, ( Krakatit ) na ul. Jungmanova 14... i jeszcze pare innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pecka Modelar w centrum miasta (to co pisze Irek).

Świetny sklep. Mają też swoją stronę internetową (http://www.peckamodel.cz).

 

Nie wiem jak obecnie, ale kiedyś można było nawet u nich zamówić model lub akcesoria drogą e-mailową i odebrać(zapłacić) na miejscu.

Ja w ten sposób zakupiłem u nich swojego Spitfire'a z AlfaModel w 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.