Skocz do zawartości

Krótki filmik z nad Motławy


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

No super ! Moje rodzinne strony w których wielokrotnie bywałem.

Szkoda tylko, że sfilmowałeś tak krótki zakres tzn. Muzeum morskie i Filharmonię. Jakbyś zmontował z kilku ujęć i dodał jeszcze marinę (którą co nie co widać), żurawia, targ rybny, Zieloną bramę, A jakbyś dodał jeszcze zdjęcia z Długiego targu i Mariackiej to już full wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o
super ! Moje rodzinne strony w których wielokrotnie bywałem.
Szkoda tylko, że sfilmowałeś tak krótki zakres tzn. Muzeum morskie i Filharmonię. Jakbyś zmontował z kilku ujęć i dodał jeszcze marinę (którą co nie co widać), żurawia, targ rybny, Zieloną bramę, A jakbyś dodał jeszcze zdjęcia z Długiego targu i Mariackiej to już full wypas.[/quote]
Hehe,nie za wiele wymagasz, :?: Kefir jak zdobędzie większe ak.to jeszcze przeleci sie nad Nowogardem,tam się urodziłem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,nie za wiele wymagasz, :?: Kefir jak zdobędzie większe ak.to jeszcze przeleci sie nad Nowogardem,tam się urodziłem :D

No bez przesady. Miejsca o których wspomniałem znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie scenografii z filmu, a dodały by dodatkowego smaczku.

Jedną uwagę jaką mam właśnie do filmów Kefira (a większość widziałem, bynajmniej te na forum) to, aby nie filmował z jednego miejsca. Tak jak filmik z Włoch, gdzie głównym obrazem są parasole na plaży tak tutaj tylko Sołdek i ten biały namiot przy Muzeum morskim.

Myślę, że wiecie o co chodzi. Przecież łatwo wziąć radio w rękę przejść się z 50 metrów coś sfilmować, następnie dalej i dalej i dalej. A później w domu to zmontować. Taki filmik na pewno będzie dużo ciekawszy niż kilka ujęć tego samego miejsca.

Nie poczuwam się absolutnie za krytyka filmowego a wyrażam wyłącznie swoje zdanie, które nasuwa mi się po obejrzeniu filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.