Skocz do zawartości

Hosting www ?


toretto1995

Rekomendowane odpowiedzi

Mam serwer na www.az.pl . Póki co nie narzekam. Postawiłem na nim dwie strony www i forum RC/CAD i działa bez problemu. Na początku trochę mnie przerażał Cpanel i panel klienta ale ogarnąłem się i jest ok. W razie problemów można wysłać maila do AZ i odpowiadają niemal natychmiast. Pierwsze 6 miesięcy było za free teraz płacę 100netto rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vipserv.org - całkiem całkiem za dobrą cenę!

 

nazwa.pl - może być.

 

active24.pl - najlepszy wg. mnie z tych, które testowałem, ale drogo...

 

home.pl - w moich zastosowaniach do dupy (problemy z Joomlą 1.6, 1.7 - zrzucają winę na Joomlę, ale wina jest na 100% po ich stronie). Marne wsparcie. Marny panel zarządzający.

 

webh.pl - trzymać się z dala, mają straszny bałagan. Niestabilny.

 

webd.pl - może być, ale przeciętnie ogólnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam serwer na www.az.pl . Póki co nie narzekam. Postawiłem na nim dwie strony www i forum RC/CAD i działa bez problemu. Na początku trochę mnie przerażał Cpanel i panel klienta ale ogarnąłem się i jest ok. W razie problemów można wysłać maila do AZ i odpowiadają niemal natychmiast. Pierwsze 6 miesięcy było za free teraz płacę 100netto rocznie.

Potwierdzam opinie. W razie problemów bardzo szybko odpowiadają na maile. Przez rok użytkowania ani razu nie padł server. Trochę namieszane jest z domenami, bo trzeba przestawiać i w CPanelu i panelu użytkownika na az.pl .

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogarnie panel użytkownika i CPanel to wszystko działa bardzo sprawnie. Natomiast miałem problem z aliasami i napisałem do AZ maila, za 20 minut miałem odpowiedź z gotowym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie. Na razie muszę skorzystać z jakiegoś bez płatnego hostingu by zobaczyć jak to działa a potem się przeniosę na płatny. Co sądzicie o tym hostingu www.jcom.pl ? Jak na razie to na nim testuję stronę ...w sumie nie stronę bo dopiero ją zaczynam tworzyć. Na razie jest coś takiego:

 

www.toretto-rc.jcom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktuj to co powiem jako konstruktywną krytykę :)

Polecam zaprzyjaźnić się z CSS, naprawdę ułatwia życie, unikniesz późniejszych problemów z rozmieszczeniem wszystkiego na stronie. Co do strony. Liczy się pomysł - na układ, na kolorystykę, ogólnie na layout. Jeśli go nie masz, wzoruj się na innych stronach, które ci się podobają. Ja, gdy brakuje mi pomysłów przeglądam płatne szablony i zawsze coś mi przyjdzie ciekawego do głowy. Pamiętaj, że strona ma przyciągać odwiedzających, a nie ich odpychać. Właśnie dlatego musi być miła dla oka i przejrzysta. Jeśli do tego zadbasz o wartościową treść, i zdobędziesz tym samym dużo ludzi odwiedzających, to taka strona będzie w stanie na siebie zarobić. Uwierz mi HTML + CSS nie jest taki trudny, można go ogarnąć w potrzebnym ci stopniu w jeden dzień. Jeśli masz pytania, albo potrzebowałbyś pomocy pisz (najlepiej GG ), z chęcią pomogę i podrzucę parę przydatnych linków.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi HTML + CSS nie jest taki trudny, można go ogarnąć w potrzebnym ci stopniu w jeden dzień.

 

Jak nie mniej. :D Trzeba po prostu zrozumieć, że budowa strony jest oparta na pudełkach, która umieszcza się w odpowiednim miejscu. Ja osobiście podchodziłem do CSS'a 3 razy, i za każdym razem odpuszczałem. Żaden tutorial nie tłumaczył w prosty sposób tego co trzeba. W końcu postanowiłem nauczyć sie PHP, i podczas tego nauczyłem się x(HTML) / CSS. Sam stary HTML nie jest już zgodny ze standardami i nie opłaca się Go używać. Nie mam pojęcia czemu w szkole nadal uczą czegoś co jest już baaaaardzo przestarzałe... Proponuje Ci podpatrzyć w źródła jakiś darmowych szablonów( google: free css templates ) i powinieneś conieco zrozumieć :)

 

O tuż...tą stronę zrobiłem w godzinę

Nauczysz się obsługi stylów to zobaczysz co można zrobić w godzine :D

 

Skoro pomoc CSS już Ci zaoferowano, to daj znać jak będziesz chciał się pouczyć czegoś po stronie serwera.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast walczyć czasami warto zapożyczyć jaki layout

 

http://www.freewebtemplates.com/

 

 

chętnie pomogę z html i css, popatrz na moją stronę www.tech-mel.pl :)

W portfolio masz strony WWW, ale w Cenniku nie mogę się dopatrzyć cen, są gdzieś na stronie? :)

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.