Skocz do zawartości

Piper J-3 Cub początek budowy


lechu2302

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zastanawiam się nad zamiarem wstawienia fotorelacji z budowy Pipera J-3 Cub 1940mm tu na forum. Jest to sam początek budowy oczywiście elementy wycięte laserowo czyli układanka ale nie wiem nie spotkałem się lub nie doczytałem czy takie "układanki" wstawiacie na forum widziałem własnoręcznie rzeźbione modele no i tu był zachwyt no a taka układanka to na kim wrażenie zrobi... :D i właśnie nie wiem czy wstawiać fotorelacje czy już sam koniec czyli naklejanie poszycia itp. itd. Sam nie wiem może wy mi coś powiecie czy chcecie oglądać składanie puzzli? Jeżeli nie wstrzymam się jeżeli tak mam już kilka fotek dość dobrej jakości przygotowanych do wrzucenia. W końcu forum przegląda każdy więc stąd moje pytanie.

 

Pozdrawiam

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra powoli zacznę wrzucać :D Co ja tam mogę wiedzieć ludzi nie znam forum do dosłownie kilka dni. Obiecuję nie pisać następnych tego typu tematów :wink: Temat o układance zapewne jutro napiszę, bo jeszcze kilka fotek mi zostało do obrobienia a jutro przykręcam nowy blacik do biurka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.