Skocz do zawartości

Air Show Radom


qba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłem, w sobotę było super, a te komentarze włocha który mówił co wykonuje zespół frecce tricolori to były zawaliste. Fajne maszyny latały razem ponad 120 nie żałuję tego wyjazdu a najważniejsze że nic sie nie rozbiło, za 2 lata jak będzie air show napewno będę. Ale z tymi cenami to pogłupieli jak byłem 2 lata temu to bilety po 20 a teraz po 40 a ulgowy 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem w niedzielę, było naprawdę super ! Piloci dali naprawdę piękny pokaz, jednak podczas walki 2xF-16 z 2xMig-29 jedna za F-16 ledwo wyrobiła nad lasem wychodząc z pętli :shock: Niestety organizatorzy (wg. mnie oczywiście ) dali najfajniejszy pokaz na koniec... ( Patrouille de France ) Raziła mnie też jedna rzecz, patrząc na wystawę statyczną transportowców, do zagranicznych samolotów można było wejść, rozdawano naszywki, plakaty, naklejki itp. , załoga jednego z Herkulesów puściła nawet muzykę i zaczęła tańczyć ( to nie żart ), a co u Polaków ? Nic.... Zostawili samoloty ogrodzili i poszli w ......

Pozdrawiam

 

Ps. Wybierającym się za 2 lata radzę wziąć zapas napojów/wody na cały dzień ponieważ ceny są BARDZO wygórowane. (cola 0,5L 6zł :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.