Skocz do zawartości

Piknik modelarski w Niebrzegowie


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Mao co a by się nie odbył , jednak życie płata różne figle i niespodzianki i mam przyjemność zaprosić koleżanki i kolegów modelarzy i nie tylko na III piknik modelarski w Niebrzegowie.

 

10-11 WRZESIEŃ 2011

 

Na razie plakat okolicznościowy zapraszający na piknik.

Szczegóły pikniku uzupełnię niedługo .

 

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=7207

 

Serdecznie zapraszam.

 

 

Biały miś dla odważnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dojazd do lotniska nie uległ żadnym zmianom:

 

Dojazd

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5130

 

Dojazd od strony Dęblina

 

Dla kolegów z Warszawy, wałem Międzyszyńskim do Dęblina dalej na Puławy i w połowie drogi znak NIEBRZEGÓW 9 , skręcamy w lewo i główną do lotniska.

 

Z drugiego brzegu Warszawy ,przez Garwolin, w Moszczance w prawo na Dęblin i albo w/g automapy (gorsza droga ,albo w/g mojej mapy czyli trasa na Puławy i w mniej więcej połowie znak NIEBRZEGÓW 9 trzymając się głównej dojeżdżamy pod same lotnisko(po prawej stronie).

 

Koledzy z kierunków od Puław ( Kurów, Kraśnik, Lublin , Lubartów, itd) kierują się na nowy most , pod ostem na Dęblin i dalej jak na mapce , mijają Gołąb lewą stroną , do Znaku Niebrzegów 9 potem główną do lotniska.

 

Koledzy z Parczewa i Radzynia Podlaskiego, Ryk itd , pewnie znają drogę ,ale chyba najszybciej na Ryki , Dęblin i dalej jak reszta do znaku Niebrzegów 9 i główną na lotnisko.

 

Koledzy ze Śląska i od strony Radomia kierują się na nowy most, zjazd na centrum, ale na samej krzyżówce nie w lewo na Centrum, ale w prawo na Dęblin (rondko pod mostem) i dalej trasą na Dęblin do znaku Niebrzegów 9 i główną do lotniska.

 

Odnośnie noclegu to miejsc namiotowych mamy 10.000, lub kwatery w okolicach szukane na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że jedziemy głównymi drogami trasą Dęblin Puławy lub Puławy Dęblin w zależności od kierunku przyjazdu i dopiero W okolicy Gołębia , skręcamy kierując się znakiem Niebrzegów 9.

Wiem że kilku kolegów w zeszłym roku pojechało przez las drogą delikatnie mówiąc do d....

Tak więc z której strony nie jadąc , główną drogą szukamy znaku Niebrzegów 9 i dalej już droga sama doprowadzi do lotniska.

Ze względu na porę , proszę o zabranie cieplejszych swetrów na noc i nawet czapek do spania o śpiworach nie wspominając

Biały miś bez Ciebie Maciek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Marcinie miałem masę problemów prywatnych .

Był moment ,że wcale mieliśmy nie robić.

Ale życie w końcu przestało mi dawać w d... no i ochota na piknik wróciła.

Poza Tym wczoraj było cieplej niż przez całe lato , więc mam dużą nadzieję ,że we Wrześniu na początku nadal będzie jeszcze bardzo ciepło.

Przypomnę że pierwszy piknik odbył się październiku i pamiętam ze większość chodziła w krótkim rękawku :)

Marcin będzie dobrze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.