Skocz do zawartości

Piknik modelarski w Niebrzegowie


Tomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uprzejmie zapytowuję, czy znajdzie sie tamuj ło jaka kałuża? Bo catalinę byśwa łoblecieli. Ale jak ni mo, to przyjadę z conieco. Będzie P47, SPitfire i SR71 z 2 suszarkami w d..pie.

Pozdrawiam

Pietia

P.S. Extrim świcuncy przecudnie w nocy też będzie, Właśnie przed chwilą policja przyjechała bo ktoś ufo zgłosił nad Abramowicami Ale jaja! :crazy: Popatrzeli , pocmoktali i pojechali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawiasty

rozmiar jakieś 16/17m x około 170m

 

Lotnisko Modelarskie Niebrzegów

 

Aktualna pogoda w Niebrzegowie:

 

Dołączona grafika

 

Sobota/Niedziela zapowiada się słonecznie, bez opadów, temp. do 20'C, wiaterek 3-5 m/s; w sobotę z zachodu, w niedzielę z południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo ja latam na kółkach 3,5" Alek na 4 " a Adam na 2" i każdy jakoś daje rade . Robert mocno przesadził z lataniem tym jestem na kółkach , nie wierz mu , on lata bez kołek hihihih

 

Plan imprezy obejmuje oprócz całodniowego latania , oczywiście wspólne wieczorne śpiewanie przy złocistym napoju marki "nie wino" oraz grilowanie, rano w niedzielę, a raczej już trochę później gorący posiłek , w między czasie obowiązkowy pączek lub drożdżówka.

Kawę dla śpiochów też gdzieś ze śmietanką znajdziemy...

 

Pogodę zamówiliśmy u popa , księdza i rabina więc powinna być :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert mocno przesadził z lataniem tym jestem na kółkach , nie wierz mu , on lata bez kołek hihihih

Fakt latam z reguły ze schowanym podwoziem, a deltą ląduje na "brzuchu" Mocno przesadziłem bo w modelu z filmu poniżej miałem koła średnicy 55mm i podwozie stałe :ble:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sHP_QD9NdIs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.