Skocz do zawartości

Optic 6 alarm


GEX999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kilka dni temu podczas programowania miksera (pmx 1 i 2) nagle z modułu słychać było ciągły dźwięk. Nie był to alarm low baterry. Na module (spectra 2.4) dioda świeciła się normalnie, tak jak przy normalnym użytkowaniu. Czy mogło to być spowodowane wzajemnym "zagryzaniem" się mixerów? Dlaczego moduł zaczął piszczeć? W tym czasie chyba miałem włączony A-R i LAND. Czy z aparaturą może być coś nie tak? Po wyłączeniu aparatury moduł przestał wydawać dźwięk. Później próbowałem różnych kombinacji ustawienia mikserów, trybów, nawet tak, że były ustawione przeciwnie do siebie i już więcej nie spotkałem się z tym alarmem. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisk znowu się powtórzył, znów przy napięciu 9,6 V, także podczas programowania "na sucho", tym razem w trybie heli. Jednak nie gasiłem aparatury od razu tylko podłączyłem zasilanie w modelu. Wszystko działało poprawnie i moduł przestał piszczeć. Czy ten alarm coś oznacza? Czy to może być jakiś błąd fabryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem, jeśli w ogóle można określić to odkryciem, że pisk najprawdopodobniej jest spowodowany brakiem wykrycia odbiornika. Taki sam pisk pojawia się na przykład w tedy,kiedy próbujemy zrobić test zasięgu bez włączenia odbiornika lub kiedy podczas podłączenia zasilania do modelu odłączymy je w trakcie tych piknięć modułu też jest taki dźwięk. Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie dlaczego akurat podczas 9,6V i dlaczego czasami włącza się pisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.