Skocz do zawartości

Easy Glider Pro - nad Głogowem


korneliusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Pierwsze loty bo katastrofie i naprawie mojego EGP ;) Kadłub był totalnie roztrzaskany w kilku częściach, ale jak widać po sklejeniu lata całkiem nieźle.

 

Fragment który możecie zobaczyć na filmie to w 100% FPV na monitorze komputera. Nagrywane kamerką Sony 540. Maksymalna odległość to jakiś 1km (przelot nad cukrownią) od lotniska, sam komin znajdował się w odległości ok 550 metrów, a jego wysokość to 222 metry. Niestety przez te wszystkie anteny na kominie obraz momentami pozostawia sporo do życzenia - z dala od miasta nie ma tego problemu.

 

Lądowanie zakończone sukcesem :)

 

Proponuje od razu przewijać na 30 sekundę, tam kończą się zakłócenia

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=pbqZH-3n49I [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ciekawe ujęcia, dużo punktów orientacyjnych i bez OSD daje się latać.Ten komin jest czynny, co to za platforma na szczycie?

Zachęciłeś mnie , mój sprzęt FPV leży odłogiem po katastrofach spowodowanych awarią OSD (zgubiłem się w zimowej scenerii)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komin jest nieczynny, a sama elektrociepłownia nigdy nie została oddana do użytku... "mądrzy ludzie" po wybudowaniu komina dowiedzieli się że Huta Miedzi Głogów ma wystarczająca nadwyżkę mocy żeby grzać miasto...

 

 

A platforma na szczycie komina, a właściwie nie komina tylko "Dream Tower" służy obecnie do:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedzialem, ze ten komin do tego teraz sluzy. Od malego pamietam, ze ten komin stal i nigdy nie byl uruchomiony. Zawsze chcialem na niego wejsc. Swietne miejsce do puszczania samolotu. Moze w nastepnym roku, sie pojawie ze swoim Radianem. Pozdrawiam, Leszko z Kosmonautow Polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.