Skocz do zawartości

Latanie Puławy


erapin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co - stała ekipa z naszego lotniska to lata samolocikami /większymi lub mniejszymi/, ale co jakiś czas wpada kolega Rafał /jak sie nie mylę/ ze swoim byyczym spalinowym helikopterem.

Niewiem czy udziela się tutaj na forum, poczekajmy, może sie odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naogladałem się filmików jak to człek trzyma 1 raz radio w rękach i samolot po 2s jest cały w częściach , dlatego też chciałbym wstąpić do jakiegoś kółka albo chociarz grupy , która pomoże mi ogarnąć początki.

 

 

@edit

 

Jak będzie następny piknik to dałbyś znać chętnie przyjadę, może z moim samolocikiem nawet to cos byście podszkolili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie następny piknik to dałbyś znać chętnie przyjadę, może z moim samolocikiem nawet to cos byście podszkolili :]

Następny piknik będzie w Sierpniu 1012r :lol:

 

Jak jest ładna pogoda, nie wieje za bardzo to możesz wbijać na lotnisko w każdy piątek/sobotę czy niedzielę. Bierz Tatę/Brata z samochodem i zapraszamy, jak nie to nawet 'emką' dojedziesz.

Jaki wogóle masz modelik?

 

PS. a jak ciągle jesteś 'głodny modelarstwa' to dzisiaj od 14:00 i jutro od 8:00 są loty w zawodach makiet latających w Dęblinie, możesz pojechać popatrzeć, może z kimś porozmawiać.

Impreza odbywa się na terenie lotniska, ale wjazd przez bramę za restauracją Arkadia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc , za parę dni przyjdzie mi Bixler 1400mm czyli stara Beta. Nigdy jeszcze nie latałem i zastanawiam się czy nie lepiej kupić najpierw kabel USB do aparatury. O to on : http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=405742&sid=b42a857cb6c8e9b592a3183f1390c289#405742

Wracając do tego lotniska. Gdzie ono jest ? To może podjadę w niedziele z tatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noker - możesz udzielić więcej informacji - interesuje mnie czy ktoś u was zajmuje się helikami - mam do ustawienia helika a ja zupełnie nie wiem jak sie za niego zabrać :)

 

PS: Z Kozienic nie mam do was daleko więc chętnie podjade.

 

Pozdrawiam

W Radomiu masz kilku gości od helików którrzy powinni pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale ja mam takie pytanie. Samolot już doszedł , paczka z prętem taśmami klejami itd do mojego Bixlera także , więc jutro planuje go złożyć. Nie mam kabla USB , także nie latałem na symulatorze. Wpadłem na pomysł , że przyjadę w niedziele na lotnisko do Niebrzegowa z moim modelem. Chciałbym żeby ktoś pierwszy go oblatał sprawdził co i jak lub pomógł mi wykonać 1 lot w życiu :P Czy w niedziele jest Pan na lotnisku ? Nie chcę tak iść sam na łąki , bo wiele jeszcze nie wiem na temat 1 lotu i chciałbym go wykonać pod okiem profesjonalistów. Zapewne i tak pewnie skończy się pionowym kretem w glebę, ale przynajmniej pomożecie go naprawić. Czekam na odpowiedz i proszę o pomoc . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.