Jump to content

Sanwa RD6000 i 8 kanałów?

Mareq

Recommended Posts

Wczoraj pogrzebałem sobie w menu serwisowym mojej sanwy i znalazłem, że da się przełączyć na 8 kanałów tylko co dalej..

Poszukałem sobie troszkę w necie ale nic nie znalazłem poza tym, że ktoś odkrył to co ja.

Jest jakaś możliwość faktycznego powiększenia liczby kanałów, czy np. ta aparatura ma wspólny soft z RD8000 i tylko dlatego jest taka pozycja w menu?

• 4 months later...

U mnie jest tak:

- wyłączasz nadajnik

- dajesz przełącznik kanału klap do góry

- naciskając jednocześnie klawisze F-MODE i END załączasz nadajnik

nadajnik wyda jedno piśnięcie a ekran będzie pusty

- przełączasz przełącznik klap i na ekranie masz napis SVC (jesteś w menu serwisowym

A teraz ostrzeżenia, które w zasadzie powinny być na początku:

Nie biorę odpowiedzialności co namajstrujesz w swoim nadajniku. Najpierw poczytaj co piszą ludzie w sieci. Zmiana każdego ustawienia musi być świadoma. Czytałem, że niektórzy musieli swoje nadajniki po zabawie wysyłać do serwisu.

mój nadajnik pokazuje błędnie napięcie na akumulatorach i chcę przestawić sygnalizacje napięcia niskiego

Jakie masz akumulatory? Czym i jak je ładujesz? Jakie napięcie pokazuje? Nie dziw się że nadajnik pokazuje niższe napięcie akumulatora względem napięcia mierzonego miernikiem podczas nieobciążonego pakietu. Najczęściej w takich sytuacjach to sam pakiet jest już w nie najlepszej dyspozycji.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.