Skocz do zawartości

Jaki model Monster Trucka ze wstecznym biegiem polecicie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie przymierzam się do kupna modelu Monster trucka

myślałem o mgt 8 i Savagu chce żeby był on mało awaryjny ,skoków nim nie będę wykonywał :) troche naczytałem się na forach że w savagach jest dużo tuningów a do MGT 8 nie ma . Znowu w Savage podobno siada roto start i parę jeszcze innych rzeczy jest awaryjnych bodajże zębatki w skrzyni biegów i słabe serwa skrętu i na hamulec

 

chciałbym żeby model posiadał bieg wsteczny to mnie bardzo interesuje nie chce innego ;) oczywiscie nie musi być aż tak bardzo mocny ,lecz żeby się nie psuł i żeby w miare mało palił

 

 

co polecacie sprawdzonego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj a powiedz mi kolego jak z tuningami lub czesciami do tego modelu i ile pali taki mgt 8??

 

bo jeszcze zastanawiam się ewentualnie nad tą wersją mgt 3.0 rtr http://modele.sklep.pl/pr...roducts_id=6396

 

 

bo mi nie zalezy bardzo nad mocą ,ponieważ nie bede nim wykonywał jakiś ewolucji i tp a chce zeby to w miare mało paliło

 

jakie jest Twoje zdanie na ten temat???

 

jak mozesz to odezwij sie na gg 2303294

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do asso części można szukać jedynie w stanach u nas raczej ciężko dostać cokolwiek

 

i co rozumiesz pod pojęciem tuningu ?

 

 

savem z silnikiem 4,6 jeżdźiłem po 5-7 minut na zbiorniku wszystko zależy od tego jak będziesz dusić na gaz ;) i w jakich to będzie warunkach jak śmigałem autami to bańka 5l starczała na weekend

 

na pocieszenie dodam że paliwo dość mocno staniało w ciągu ostatnich 3 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do asso części można szukać jedynie w stanach u nas raczej ciężko dostać cokolwiek

 

i co rozumiesz pod pojęciem tuningu ?

 

 

savem z silnikiem 4,6 jeżdźiłem po 5-7 minut na zbiorniku wszystko zależy od tego jak będziesz dusić na gaz ;) i w jakich to będzie warunkach jak śmigałem autami to bańka 5l starczała na weekend

 

na pocieszenie dodam że paliwo dość mocno staniało w ciągu ostatnich 3 lat

 

?????

 

http://rojna.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi o części :lol:

 

i co z tego że rojna ma listę części ?? jak wszystkie do MGT opisane od dłuższego czasu jako "dostępne już wkrótce" :lol:

 

 

 

do MGT jak i innych modeli z team associated nie ma za dużo aluminiowych dodatków tak jak jest to w przypadku savaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandi, słuchaj, ja mam Savage'a X 4.6 z wstecznym, też mi się podobało, o ma wsteczny. No i w sumie nie wiem po co mi on. Z wstecznego korzystam, może 1 na rok dosłownie, dzisiaj dopiero go użyłem, a jeżdżę od marca. To jest naprawdę zbędna rzecz, a trymowanie serwa od wstecznego wymaga trochę wprawy. Zębatki w sprzęgle i biegach w Savie jeszcze mnie nie zawiodły. Savage jest bardzo dobrym modelem, ale trzeba się z nim dobrze obchodzić i jak to niektórzy mówią trzeba trafić na dobry model. Konstrukcja Sava jest ok, części również. Polecam go i raczej ja na swoim miejscu nie brał bym MGT'ków. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , ja nie rozradzam, mówię że sam bym nie brał ze względu na małą ilość części w polsce, do tego modelu. Do Savage'a jest każda cząsteczka do dostania w Polsce. Po 2 Savage ma lepiej umiejscowione "narządy" i jest do nich dobry dostęp, i nie jest potrzebna taka "wanienka" której minusem jest to że wszystko się tam osadza: woda, kurz, błoto, piasek itp. Pistolet do Savage'a jest wystarczający, niewidzę tutaj żadnych problemów, jaki by mogły występować. Wszystko czytelne, są reversy, trymery, przełącznik. Spalanie, no to różnie. Mi dzisiaj bak wystarczył na około 10 minut jazdy. Ale to też zależy od ustawienia iglic itp. Odpalanie szarpane, kiedyś miałem problemy, teraz odpala pięknie już po 1 szarpnięciu, gdy tylko paliwo dostanie się już do silnika. Nie gaśnie, chodzi ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XL? No to poprostu większy i mocniejszy Sav, bo już z silnikiem 5,9, ale on niema wstecznego jeśli o to chodzi. Sęk w tym że XL jest w polsce mało popularny, toteż sprawia że do niego części też niema aż tyle co do X. Jest on droższy, żre więcej paliwa, i niewiem czy nie jest trudniejszy w panowaniu nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.