Skocz do zawartości

Jaki model Monster Trucka ze wstecznym biegiem polecicie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze nie kupiłem :lol:

 

w ogóle jeszcze zastanawiam się nad benzynowym modelem tylko chce mieć ten bieg wsteczny;)

nie wiem czy benzynowe posiadają wsteczny:) nigdzie nie widze w necie

 

 

a benzynowy myśle że lepiej by było , jeśli chodzi o paliwo :P

oczywiscie wiem ze benzynówka dużo wiecej kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie benzynówki wstecznego nie mają. TRX'a nie bierz bo mają silniki dosć słabej jakości, a nie można dać silnika innej firmy bo nie pasują ;/ Tylko Savage i TRX revo 3.3 mają wsteczny, ale wydaje mi się że HPI będzie lepsze. W sumie ten wsteczny, do czego jest Ci aż tak potrzebny? Jeśli masz możliwość to bierz Baję 5B lub 5T, bo są suuper i lepsze od wszystkich nitro. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Savage i TRX revo 3.3 mają wsteczny

Nie tylko.Np.Carson CNB lub CNT

.

Myślę że leiej wziąć FG Baję bo 1. Masz możliwość zrobienia sobie jej 4x4

2. Jest tańsza od HPI

Carson Gas Blaster lub modele Smarttech'a i jeszcze tysiak zostaje.Szerokim łukiem omiń modele Himoto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zrobiłem sobie taki samochód elektryczny

 

przerobiłem go z zabawki za 50 zł wsadziłęm swoją elektronikę z helikoptera honey bee1 zmieniłem skręt :) czyli zamiast silniczka z przekładnią zastosowałem serwo :D

 

Silnik główny z helikoptera

 

samochód posiadał oryginalny dyferencjał a więc można nim fajnie po driftować ;) na asfalcie też bardzo dobrze daje sobie radę ;)

 

pakiet 11,1V model ma również wsadzone światła

 

 

ale pokaże to na innym filmiku bardzo fajna zabawka

 

 

pozdrawiam Darek

 

a tu krótki filmik jak jeździ mój przerobiony samochód

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lUul2IfVd-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hehe, kolejny model do kolekcji? Weź lepiej HPI albo GS'a albo coś innego, Traxxas to zabawki, nie mówię że HPI nie, ale TRX ma silniki kapryśne, rzeczy się szybko zużywają, a wszystko jest po to by tylko wyglądać. Zastanów się nad spaliną, niema z nimi problemu, a kupisz taniej używanego HPI Baja 5b, a one się nie niszczą praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HPI Baja 5b,

Co znaczy według ciebie tanio?Na pewno nie za cenę nowego Traxxasa.

 

Revo ni to monster ,ani Truggy.W EMP dopuszczany jako monster.Zawieszenie pracuje super ,prowadzenie zdecydowanie lepsze niż Savage,niżej środek ciężkości.Ale no właśnie zawsze jest jakieś.Elementy montowane w fabryce szybko się zużywają,pękają półosie itp.Kupione oryginalne części zapasowe okazują się wykonane z lepszego plastiku niż te OMowe i służą długo.Silniki 3,3 ładnie się wkręcają ale krótko żyją,coś za coś.Bardzo czułe na śruby regulacyjne.Częste awarie silniczka EZ start (koszt ok 75 zł) oraz padająca elektronika sterująca podgrzewaniem w EZ starterze.Zdarzają się też uszkodzenia elektroniki sterującej wstecznym.

 

Ale nie czarujmy się ,nie ma modeli idealnych i niezniszczalnych i służących do wszystkiego.Każdy ma wady i zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.