Skocz do zawartości

Start strony snowboard4you.pl !!


Miłosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Chciałbym Was zachęcić do odwiedzenia naszego forum oraz fanpage :lol: Jest to propozycja dla ludzi, którzy kochają snowboard, lub chcieli by nauczyć się jeździć. W skład naszej ekipy wchodzą instruktorzy, więc na każdym wypadzie będzie możliwość podszkolenia umiejętności. Na forum można zobaczyć aktualną pogodę, warunki oraz kamery na stokach!

 

Strona startuje już w tą sobotę o godzinie 11 !! Po tej godzinie styl forum zmieni się całkowicie. To co widać teraz to na razie "rozruch serwerów"!

 

Zapraszam do odwiedzenia naszego fanpage na FACEBOOK'U w którym pojawiają się najnowsze informację oraz konkursy! Rozdajemy tshirty i naklejki forumowe!! Planujemy również zloty oraz wyjazdy szkoleniowe!!

 

Fanpage: www.Facebook.com/snowboard4you

 

Forum: www.snowboard4you.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Już za pół godziny start! O 11.00 strona zmieni się całkowicie, i tak już pozostanie! Po założeniu konta, będziecie mieli dostęp do wszystkich dodatków do których dostępu nie mieliście wcześniej... Zapraszamy o równej 11 do rejestracji, pierwszych XX kont dostanie od nas po 5 wlep!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukowane, białe na przeźroczystym tle, pisane specjalną czcionką, w późniejszym czasie, nasz grafik robi projekt naklejek z tłem, napisem i naszym logo. Oczywiście konta MUSZĄ być AKTYWNE ;) Dodatkowo jak się właśnie dowiedzieliśmy, na naszych zlotach będziemy mieli deski do testów udostępniane przez firmy: Burton, Nitro, Head!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtass_nt, mamy wszystko, Jedynie logo na naklejkach ma inne wymiary i zupełnie inny format, chodzi o to, że naklejki muszą być projektowane inaczej. Pierwszą partię (200 wlep) mam w domu, jednak planowana już jest 2ga.

armand, Forum startuje o 11.00 czyli za 5 minut, wtedy zmieni się wszystko, łącznie z Layoutem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie należy promować czegoś co nie ma postaci ostatecznej v. 1.0

dla mnie już Twoja strona nie jest interesująca - pamiętam, że nie dostałem tego co oczekiwałem - zatarcie tego wrażenia jest trudne

 

Pomijając kompletnie, ze parapety mnie nie interesują jak się na boazerii jeździ a wrecz przeszkadzają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno Panie Armandzie... Dlaczego zarzuca mi Pan że "podlinkowuje" pogodę ? Pogoda jest na naszym skrypcie, na naszej stronie www, a nie jakieś przekierowania. Na przyszłość, proszę lepiej sprawdzić, a później osądzać :)

EDIT:// Żeby nie było że zmuszam do rejestracji aby sprawdzić, proszę oto screen NASZEJ pogody a nie jakieś innej strony:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie chodzi o to żeby wchodziły osoby z googli, forum jest przeznaczone dla osób ze szczyrku, bielska i okolic, oraz jeżdżących w tych rejonach. Głównym celem jest zebranie jak największej ekipy (która jeździ właśnie na tych stokach) W szczyrku i okolicach. A nie dla wszystkich :)

edit: Co do znalezienia to najdą u nas instruktorów, którzy uczą jeździć, pomogą co kupić itp. Pozatym strona się dopiero rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiary meteorologiczne i prognozę ze swoich stacji pogodowych czy pobierasz z serwisów pogodowych i tylko Twój skrypt ja przedstawia??

Co za różnica czy przekierowujesz usera czy skrypt pobiera dane i je prezentuje - właściwie żadna bo to nie jest Twoja prognoza ani pomiary - chyba, że prawna.

 

Już pisałem nie promujemy czegoś co nie jest produktem finalnym przynajmniej w v1.0

a promowanie tego po przez forum o wysokiej pozycji w Googlach jest co najmniej nietaktem zwłaszcza, że powiązanie tematyczne jest żadne.

Są z Gdańsk, Warszawy, Krakowa (nie wymienionych przepraszam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona nie jest produktem beta, lecz finalnym w wersji 1.1. Co do promowania, nie zrobiliśmy tego dlatego że forum ma wysoką pozycję lecz dlatego że wśród modelarzy może być sporo osób jeżdżących na desce.

Nie napisaliśmy tematu aby się kłócić... Proszę administrację o usunięcie tematu, żeby nie było dalszych kłótni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle, używacie Extreme/PHP Fusion. Jest ono oparte na licencji GNU, więc w stopce powinna znaleźć się informacja o autorach.

 

Odnośnie strony:

Design jest mało przejrzysty, odrzuca mnie . Czarny tekst na niebieskim tle jest mało czytelny. Nagłówki newsów są za duże( wysokość niebieskiego tła ). W boxach po lewej, brzydki nagłówek ( nagle roszerzający się, przy czym marnowane jest miejsce ). Buttony w "przydatne" są za duże, nie pasujące do reszty. Za duże "Designed By" w stopce, jeszcze rozbite na 2 częśći.

 

Generalnie rzecz biorąc to aktualne designy idą w prostote, a nie w wielkie , masywne boksy ;) Proponuję zaprojektować nowy design, lub bazować na jakiś gotowcach( przy czym zmienić jedynie banner i ew. kolorystyke ).

 

Taka konstruktywna krytka, powodzenia! :)

 

Pozdrawiam,

Mateusz

 

P.S. Hyde Park jest jedynie dla zalogowanych więc google bot nie ma tu dostępu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matkas, design jest jak najbardziej przejrzysty, chcesz tam mieć phpbb by przemo jak tutaj? Wtedy nie miało by to sensu- portal, style itp. Czarny tekst na niebieskim tle jest tylko i wyłącznie w powitaniu, a to dlatego aby nie mylił się z newsami. Co do nagłówków, są odpowiednie co do wyglądu całego laya, wiadomo każdy ma swój gust, jednak strona jest taka i się nie zmieni ze względu na jedną osobę.

W boxach po lewej

Nie mamy boxów :) W php boxy nie istnieją, są to podkłady nawigacyjne.

brzydki nagłówek ( nagle roszerzający się, przy czym marnowane jest miejsce )

Miejsca mamy dość, spokojnie więc nie ma się o co bać. Znów nawiązując do innych silników... Przyzwyczaiłeś się do przemo, i będziesz tego oczekiwał po każdej innej stronie.

Za duże "Designed By" w stopce, jeszcze rozbite na 2 częśći.

To już prywatne wizje naszego grafika, zezwoliłem mu zrobić jak chce- Jeśli się mu podoba i pasuje do strony- a pasuje, to nie mam nic przeciwko.

Generalnie rzecz biorąc to aktualne designy idą w prostote, a nie w wielkie , masywne boksy Proponuję zaprojektować nowy design, lub bazować na jakiś gotowcach( przy czym zmienić jedynie banner i ew. kolorystyke ).

 

Snowboard to jedna masywna decha, dlatego i taki jest portal :), Rozumiemy to że idą w prostotę, dlatego nasze forum, jest właśnie tak zrobione. Designu nie będziemy zmieniać (oczywiście kiedyś zmienimy,poprawimy itp.) ale nie od razu gdyż 99% osobom się podoba :). Co do kolorystyki... Snowboardziści lubią zimne kolory! ;)

Dzięki za krytykę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

brzydki nagłówek ( nagle roszerzający się, przy czym marnowane jest miejsce )

Miejsca mamy dość, spokojnie więc nie ma się o co bać. Znów nawiązując do innych silników... Przyzwyczaiłeś się do przemo, i będziesz tego oczekiwał po każdej innej stronie.

Nie chodzi tu o miejsce na dysku czy też transfer danych

A o przeglądanie waszej strony na mniejszych notebookach w których strona będzie się rozjeżdżać.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.