Skocz do zawartości

Wyjęcie aku z helika


M52
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spuchł mi akumulator w modelu. Długo nieużywany lezał sobie w pudełku. Jak wyjąć akumulator z modelu? Gdzie kupic nowy akumulator?

Czy to ta Walkera 5#10? No cóż - pytanie zadałeś bardzo ogólnikowe i wymagające wiedzy naszej wróżki. Zanim zbiła 4 w tym miesiącu kryształową kulę, wspomniała coś o popsutej Walkerze... :wink:

 

Pakiet się wysuwa z koszyczka - może być przypięty na rzep, lub przyklejone taśmą dwustronną.

Zanosimy go do sklepu gdzie kupiliśmy model, lub do punktu utylizacji akumulatorów.

Nie wyrzucamy do śmieci i nie zakopujemy w ogródku. :wink:

 

Części zamienne:

:google: + "Walkera 5310 cześci zamienne - pierwszy link:

http://lmgtfy.com/?q=Walkera+5%2310+cz%C4%99%C5%9Bci+zamienne

:wink:

 

Pakietem jest pojedyncze ogniwo LIPO 3,7V 1000mAh z wtyczką typu JST.

HM-5#10-Z-27 Battery - kod producenta.

Koszt ok 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator wyjąłem. Po prostu wysunąłem go z koszyczka pod modelem. Dziwne to trochę, bo ustawienie wcale nie było precyzyjne. Nie jest chyba spuchnięty, po prostu jest zapakowany w rodzaj folii, ktora tak się ułożyła na poprzeczkach koszyczka, że wygladało to na zakleszczenie spuchniętego akumulatora. Dziękuję Kolegom za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.