Skocz do zawartości

Zbocze Głodówka - Bukowina Tatrzańska


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym zboczu akurat nie latałem-była zupełna cisza...fotki wykonałem w ten super ciepły ostatni weekend / czy poprawnie napisałem/ Pojechałem polatać na Czarna Górę,ubrany na "letniaka" a tam okazało się że fajnie dymało i jak na poczatek- zapoznawczo z terenem super polatałem...Na Głodówce słuszna uwagów kolegów ,że mogą wystepować rotory od ściany drzew..ale teren malowniczy do relaksowego polatania i dogodny autkiem dojazd=w same drzwi karczmy=Rozpalony non stop ogień przy ławach, duży namiot przy knajpie.Onego czasu w stanie wojennym- opodal śmigałem na nartach-po prawej stronie łatwy wyciąg. Można poprzeplatać=nartki a raz latanie a na koniec do karczmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na Podhalu jest kilka miejsc do polatania. We wrześniu latałem z Kubą na Rdzawce niedaleko stacji paliw.

Zbocze na wiatr północny. Jedyną wadą jest to, że lata się bardzo daleko od siebie. Być może gdyby wiało 10m/s to dało by się polatać przy głowie ;)

Link do mapki

 

Vimeo film z lotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.