Skocz do zawartości

Szukam obietywu do FlyCamOne v3


Sted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgodnie z ogłoszeniem w dziale "giełda" szukam obiektywu do wspomnianej kamery. Element obiektyw-taśma-wtyczka w mojej kamerze uległ zniszczeniu... zerwana taśma ;/

 

Gdyby ktoś chciał sprzedać lub podpowiedzieć czy można to w sposób naprawić byłbym wdzięczny. Pytałem osoby naprawiające telefony i twierdzą, że nie ma mozliwości lutowania tej taśmy, ścieżki są zbyt małych rozmiarów.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem osoby naprawiające telefony i twierdzą, że nie ma mozliwości lutowania tej taśmy, ścieżki są zbyt małych rozmiarów.

Może epoksydowy klej przewodzący mógłby zastąpić lutowanie 8) ?

Miejsce klejenia warto by usztywnić kawałkiem laminatu od płytek drukowanych, żeby nie mogło się wyginać. Przyda się też wzmocnić miejsce łączenia mocną taśmą samoprzylepną. Wąskie paseczki tego kleju dobrze wychodzą nakładane wykałaczką.

 

Zregenerowałem tym klejem ogrzewanie tylnej szyby w swoim aucie i z zadowoleniem stwierdzam, że co jak co, ale przewodność tego kleju jest bardzo dobra. Kleiłem końcówki doprowadzające prąd do ścieżek grzewczych, oraz uzupełniałem kilka przerwanych ścieżek. Ścieżki klejone grzeją lepiej od tych, które nie były przerwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.