Jump to content

Cocpit SX, czy mx 16


Dj.

Recommended Posts

Witam Kolegów, proszę o podpowiedz, która z tyc aparatur jest powiedzmy bardziej przyjazna, lepsza... Obecnie mam już 6 rok itec-a eclipsa... W sumie nie narzekam, ale coś bym zmienil...

Dziekuję za wszystkie odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście mam Cockpita SX, poprzednio Cockpita MM. Jestem bardzo zadowolony z tego nadajnika, ale np. MX 16 ma dowolne przyporządkowanie kanałów, czego brakuje mi w multiplexie.

Na Twoim miejscu nie brałbym pod uwagę opinii, że np. to menu jest bardziej przyjazne, a tamto nie. Ja przyzwyczaiłem się do multiplexa i każde inne nie będzie dla mnie tak przyjazne. Przeciwna będzie opinia użytkownika graupnera. Wiesz, co mam na myśli.

Link to comment
Share on other sites

ja bym bral mx-16,Sam jestem dopiero co po zmianie aparatury i rowniez latalem na Hitec'u. Wybralem Graupner Mc-19 (1250 zł w sklepie www.) i jestem baaardzo zadowolony. 12 kanalow,5 punktowe krzywe serw, dowolne przyporzadkowanie kanalow...

zastanawialem sie nad mx-16 ale za bardzo sie blyszczy i widzialem mc-12 po dwoch latach to wygladalo marnie z tym poscieranym chromem :? Sx to ponoc dobre aparatury ale dla mnie wygladają jak zabawki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.