Skocz do zawartości

zanik zasięgu:(


pyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

yhym no nie pomyslalem niby mozna by na 1 segment :)

ale jak juz sprawdziłem na całej i do ponad 300m byl zasieg elegancko wiec chyba wszystko ok jest :roll: a co do tej odlegosci to fajnie sie komunikowałem, machajac torba i gwizdaniem :devil: dobrze ze nie ma blisko domow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli, co było przyczyną? ta natenka? czy słaby pakiet apki? Przecież jeśli antenka uległa uszkodzeniu to było to by widać, albo by się wyrwała, albo pękł by przewód, i w tym miejscu łatwo by się zginała.

Nie wiem jak jest w Sanwie, ale powinno być tak że przy niskim napięciu włącza się alarm, na tyle wcześnie że spokojnie można zawrucić modelem i wylądować bez obawy o utratę zasięgu. Tak jest w moim JR/Graupner Mx-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem jest alarm ktory sie włacza jesli siada pakiet.

raczej tak to byla wina anteny wymieniłem i juz wszystko ok.

antena nie byla ani wyrwana ani peknieta ale ze odbiornik jest obudowany stawiałem od samego poczatku na antene no i sie raczej nie pomylilem, po wymianie zasieg jest ok i nic sie nie dzieje niewłasciwego:)

 

a bynajmniej poki co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.