Skocz do zawartości

kabinka ... czym ja wykonac i z czego .,.,


afish

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie czy po takim tłoczeniu z butelki w piekarniku nie będzie zbyt dużego "smrodu" :P Bo tez niedługo będę chciał tak wytłoczyć tylko nie wiem czy robic to w domowym piekarniku bo jak moja mamuśka sie dowie co do piekarnika wsadzałem to mnie ukatrupi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

modelarzkobi o "smród" nie masz sie co obawiać chyba ze zamierzasz trzymać butelke z godzine w piekarniku na 200C :D . Ja robię tak obcinam góre i dól butelki wkładam kopyto i deseczki

pod kopyto aby wstepnie naprężyc butelke (Ważne aby to co pod kopytem miało mniejsze gabaryty od kopyta. Nie wychodzić poza obrys kopyta!). Później wkładam całośc do blachy do pieczenia ciast ale takiej wąskiej i małej aby całość była prosto i aby ciepło działało równomiernie na forme i tak wkładam do piekarnika ok 150C i patrze jak się kurczy az do momentu w którym stwierdzam ze juz jest OK. PET po coli 2L tak sie kurczy ze po przetłoczeniu które tam jest nawet nie ma śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.