Skocz do zawartości

kabinka ... czym ja wykonac i z czego .,.,


afish

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem zapytac Was z czego sie robi te kabinki do samolotów... Widzialem na forum ze np do extry robicie pod wymiar ladna (nawet chyba przeswitujaca) kabinke ale ja nie wiem z czego to powstaje i co robic zeby tak ladnie wyszlo :P ??

za wszelkie info dzieki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris13 - metoda dobra ale wymaga zbudowania dodatkowego urządzenia, co jeżeli na szybko chcesz wykonać jedną kabinkę jest bezcelowe.

Metoda z butelką PET była dla mnie odkryciem roku, wreszcie mogłem wykonać sam ładną kabinkę i to w oparciu o sprzęt i materiały które mam pod ręką (no prawie bo w kuchni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda ze wymaga zrobienia do tego specjalnej "maszynki " do tłoczenia, ale według mnie bardziej precyzyjna i dokladniejsza metoda, wiem bo robilem owiewki z butelek pet ogrzewanych na kopycie gorącym powietrzem i nie zawsze wychodzi tak jakby sie chcialo bo butelka kurczy sie nie zawsze jak tego chcemy.

a w tym piekarniku co widac to ogrzewa grubsza folie, specjalnie do tego przeznaczona, niepotrafie teraz powiedziec co to za rodzaj tworzywa polimerowego, zamocowana w ramce, nagrzewa ja az do momentu uplastycznienia, widac na filmiku jak doslownie wisi ta folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.