Jump to content

kabinka ... czym ja wykonac i z czego .,.,


afish

Recommended Posts

Witam

Chcialem zapytac Was z czego sie robi te kabinki do samolotów... Widzialem na forum ze np do extry robicie pod wymiar ladna (nawet chyba przeswitujaca) kabinke ale ja nie wiem z czego to powstaje i co robic zeby tak ladnie wyszlo :P ??

za wszelkie info dzieki !!

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Jak kopyto nie zmieści się w 5 litrowych butlach po wodzie mineralnej to zawsze zostaje jeszcze zbiornik 18,7l (5 galonów) na wodę od dystrybutorów.

To już starcza na giganta 1/3 :D

 

PS nie zmieści się do kuchenki :P

nieźle gorąca woda działa ;] w wannę i lać :lol:

Link to comment
Share on other sites

@kris13 - metoda dobra ale wymaga zbudowania dodatkowego urządzenia, co jeżeli na szybko chcesz wykonać jedną kabinkę jest bezcelowe.

Metoda z butelką PET była dla mnie odkryciem roku, wreszcie mogłem wykonać sam ładną kabinkę i to w oparciu o sprzęt i materiały które mam pod ręką (no prawie bo w kuchni).

Link to comment
Share on other sites

tak to prawda ze wymaga zrobienia do tego specjalnej "maszynki " do tłoczenia, ale według mnie bardziej precyzyjna i dokladniejsza metoda, wiem bo robilem owiewki z butelek pet ogrzewanych na kopycie gorącym powietrzem i nie zawsze wychodzi tak jakby sie chcialo bo butelka kurczy sie nie zawsze jak tego chcemy.

a w tym piekarniku co widac to ogrzewa grubsza folie, specjalnie do tego przeznaczona, niepotrafie teraz powiedziec co to za rodzaj tworzywa polimerowego, zamocowana w ramce, nagrzewa ja az do momentu uplastycznienia, widac na filmiku jak doslownie wisi ta folia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.