Skocz do zawartości

Me 109 + mvvs 3,5


Capriman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Mam takie pytanko ...

Chciałem zrobić mustanga z depronu - elektryka. Na poprzedniej stronie na zdjęciu widziałem że listewka - podłużnica z boku składa się z dwóch. Czy nie lepiej aby była jedna cała ??? Pytam bo nie mam zbytniego doświadczenia i chciałem by mi łatwo się nie rozwalił przy krecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko ...

Na poprzedniej stronie na zdjęciu widziałem że listewka - podłużnica z boku składa się z dwóch. Czy nie lepiej aby była jedna cała ??? Pytam bo nie mam zbytniego doświadczenia i chciałem by mi łatwo się nie rozwalił przy krecie :P

 

Cześć

 

Najlepiej by było gdyby listewka była cała, ewentulanie sklejona ale po skosie (większa powierzchnia klejenia i brak skokowej zmiany wytrzymałości materiału - efektu karbu).

 

Myślę że mówisz o tym zdjęciu:

Dołączona grafika

 

Mi też rzuciło się to w oczy, że na zdjęciu wygląda jakby listewki prawej podłużnicy kadłuba, przed statecznikami, były klejone czołowo na styk - nie jest to poprawne klejenie.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to kreska od długopisu ?

 

Może i tak być. Ciężko mi to określić tylko na podstawie jednego zdjęcia. Na pierwszy rzut oka skojarzyło mi się z klejeniem - najlepiej gdyby autor powiedział jak jest w rzeczywistości

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.