Skocz do zawartości

Fat Shark FPV RCV922 videookulary


pablos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem zakupu w/w okularów. Przeczytałem kilka opisów i z tego co zrozumiałem(nie wiem czy dobrze) że jedne mają wbudowany odbiornik na 2.4 Ghz a inne nie

noi nie wiem czy tak faktycznie jest . A jeśli tak to czy można pominąć ten odbiornik

i podłączyć odbiornik 1.2Ghz bo mam aparaturę na 2.4Ghz .Tu mam przykładową ofertę z ebaya

http://www.ebay.de/itm/150702332451?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Sprzedawca dopisał że okulary posiadają odbiornik na 2,4Ghz

 

Prosiłbym o wyjasnienie mi jak to faktycznie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

z FatSharkami jest tak że są produkowane w kilku wersjach:

tzw Base - bez dodatkowego wyposażenia w Tx i Rx, możliwe jest tylko oglądanie z zewnętrznych źródeł video np: wszelkiego rodzaju odbiorniki sygnału wideo stosowane w FPV

RC Aviator - te gogle wyposażone są w odbiornik sygnału video. Tu zazwyczaj występują dwie częstotliwości 2,4Ghz lub 5,8Ghz. Oczywiście w komplecie otrzymujemy stosowne nadajniki video. Tu też, jak zauważyłem są stosowane różne moce tych nadajników 10mW lub 100mW. Oczywiście do tych gogli również można podłączyć zewnętrzne źródła sygnału video.

Fat Shark wprowadził ostatnio nowe modele okularów o nazwie Dominator i Predator. Różnią się od starych gogli przede wszystkim gumami które dopasowują się do twarzy i umożliwiają lepsze odizolowanie światła z zewnątrz i poprawiają komfort noszenia. Różnic jest więcej ale tu niech się wypowiedzą ich posiadacze.

Zerknij do Hobbykinga tam jest spory wybór tych gogli. Nieco szerzej o goglach można przeczytać na innym forum rc-fpv np: http://www.rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=4153

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.