Skocz do zawartości

Widzieliscie ostatnia walke Pudziana?


leszek_c

Rekomendowane odpowiedzi

Zwycięstwo jak Mateusz napisał zostało anulowane.

POWÓD: jeden z sędziów pomylił nazwiska zawodników...

Zastanawiam się, jak można w taki sposób olać sprawę- sędzia z pewnością zgarnął astronomiczną kwotę za to że siedzi na :ass: przez zaledwie kilka godzin, a nawet nie wie, kto jest kim na ringu, choć kilka minut wcześniej miała miejsce oficjalna prezentacja zawodników.

...Widać był bardzo zainteresowany galą...ale to tylko taka moja, nic nie zmieniająca opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, że Pudzian opłacił sędziów na swoją wygraną, ale że później zorientowali się, że może z tego wyjść niezła afera, ogłosili że to pomyłka. Pudzian już w pierwszej rundzie dostał niezłe lanie, więc sam byłem w szoku, że oglosili go zwyciężcą. Widać bylo to po jego twarzy, tą pewność zanim oglosili wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była jakaś walka? :wink:

 

Szkoda tylko że Maciej odsłonił się jak dziecko zaraz na początku walki - wyraźnie był jakiś rozkojarzony

 

przy okazji zapodam filmik........

 

Swoją drogą po co mu to .......... facet ma skończone studia , ma stałą dobra robotę ....

 

ale chyba każdemu czasem brakuje adrenaliny i szybszego bicia serca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.