Skocz do zawartości

HLG by Cimek


Cimek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to panowie, że nie daleko mam w sumie dość fajne zbocze i gościnnie mogę tam pojechać, to sobie "rodzę" Alulę z "Kasetonów" :D Fajny biały "depron" który nie jest zbyt ciężki, tylko problem ,że jest wąski ,ale co za problem :)

 

 

Parę zdjęć , zapewne pod wieczór dam zdjęcia gotowej, a w weekend możliwe że filmik z "rozdziewiczenia" :)

 

Z tego materiału model jest tworzony :) Znalazłem w sumie dawno, dawno temu przez przypadek taki fajny biały ,gładki z dwóch stron "Aka, depron" :) Płyta 1,30zł ,więc tragedii nie ma :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Wyciąłem ,dokleiłem

 

Dołączona grafika

 

A reszta tak wygląda :) Parę jeszcze wzmocnień ,aby środek ciężkości był bardziej na przodzie :) Kocham węgiel! :)

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

A profil ? hmm zrobię CDR "Co ręka dała" Zobaczymy jak to będzie furgać (czyt. Latać)

ew. troszkę tego białego pięknego coś zostało, więc się sklei drugą z odpowiednim profilem.

 

Zdjęcia okropne, bo światło do... :ass: No ale gotowy model będzie w "HD" jak i oblot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.