Skocz do zawartości

Nowy rodzaj modelowania


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu ..........hmmm....to już chyba 9 dzień mija zmieniłem rodzaj modelarstwa. A zaczęło sie tak :)

 

Wracam ci ja z pracy i myślę czas na REMONT !!

 

No to zaczołęm od demolowania sufitu

 

Obraz001.jpg

 

Na pierwszy ogień poszedł przedpokój, póżniej pokój :)

 

Następnego dnia stwierdziłem że ściany tez mi sa zbyteczne to przywiozłem "przyjaciela" o masie 5kg i pomógł w pracy.

 

Obraz002.jpg

 

To jest ujęcie z tego samego miejsca co na pierwszej fotce :P

 

Obraz003.jpg

 

Obraz004.jpg

 

Obraz005.jpg

Ci którzy byli u mnie pewnie pamiętają jak było wcześniej :D

 

Ta kupka gruzu którą widać na drugiej fotce to już reszta po 2 dniach wywożenia. 4 kumpli chodziło łącznie 7h z gruzem. Przypomnę że mieszkam na poddaszu czyli na 4piętrze :D Tak "na oko" coś koło 5t tego było:D

 

 

Po wywózce przyszedł czas na budowę nowej ścianki, bo jednak stwierdziłem że tak duże mieszkanie mi się nie podoba.W międzyczasie zakup pustaków,nowej wanny i całej innej armatury.

 

Więc mając już "wszystko" czas na budowę :)

 

Obraz006.jpg

 

Obraz007.jpg

 

Obraz008.jpg

 

Obraz009.jpg

 

Dalszy ciąg prac w trakcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Ty lepiej powiedz gdzie teraz mieszkasz!

 

A tu

Obraz.jpg

 

Pokój córek w który to wpakowałem wszystko ze swojego oprócz regału, który to teściowa dostała w spadku niech zna serce zięcia :P

 

 

PS.koniec klepania,wróciłem właśnie z pracy i ide sobie do pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelowanie- demolowanie... Mała różnica- niewielkie poprzestawianie liter :devil: . Nia ma to, jak człowieka- demolkę wpuścić do domu :wink: . A tak w ogóle to niezły survival sobie zafundowałeś :devil: . Życzę cierpliwości i powodzenia w tym poważnym przedsięwzięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już dobrze zauważył Krzysztof, to warto wypróbować co się buduje.W czwartek miałem dość ciężki dzień w pracy więc idealna sprawa taka wanna z hydromasażem, do tego zimne piwko i spać :D

 

Obraz010.jpg

 

tu akurat ktoś musiał zrobić to zdjęcie :D Wersja ze mną wyszła brzydko i nie pokaże :P

 

 

A tu postęp z dzisiejszego dnia. Klej schnie więc narazie biore się za szukanie czegoś "na ruszta" a antresola sobie stoi czeka :D

 

Obraz012.jpg

 

Obraz013.jpg

 

Obraz014.jpg

 

Docelowo zamiast drabiny będą kacze lub młyńskie schody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.