Skocz do zawartości

Extra 300 1250mm pod CNC


Michal G
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ach jest to niespodzianka od Pana moderatora za chmmm.... więcej niż 4 linijki w podpisie (nie wiem czym Pan moderator to mierzył, ale chyba nie w cad'e i chyba mało precyzyjnie)

Ale przecież nasz Pan moderator wie co robi. Więc najlepiej jest przypiąć krawat niż wysłać upomnienie i to aż za 2 punkty.

Takie budujące... w państwie prawa...

 

// ormo chyba było łagodniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaskie chyba nie, lepiej niedzielone. Ja w Edge1250 zastosowałem profilowane ale z materiałów to niezbędne minimum. Zobacz sam. Nie dzieliłem na połówki. Tak się zastanawiam czy funtany nie zrobić na profilowanych statecznikach.

Ogólnie chodzi mi po głowie Ultimate 20-300 w rozpiętości 1400mm jako elektryk. Konstrukcyjnie to mam już ten model w głowie od jakiegoś czasu. Generalnie to ze 30% tego modelu to byłby węgiel ale tylko jako elementy kratownicy kadłuba , i wszelakiego rodzaju usztywnienia. Pewnie nie prędko będzie narysowany bo z czasem krucho a po pracy nie chce mi się nawet dotykać CAD-a.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, Piotrek, podaj parametry łącznika skrzydeł do Muchy, mam na pulpicie wygenerowane żeberka ale trzeba posadowić w nich łącznik i jakiś drugi mniejszy pręt czy rurkę usztywniającą nie wspomnę o hamulcach aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się Pawle pokręciło. A tak na marginesie to zastanawiam się nad tym ultimatem ( praktycznie niekopiowalnym dla niektórych) Postawiłbym sobie bardzo wysoko poprzeczkę tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.