Skocz do zawartości

Sotf hpp-22 do aurory


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy

Poszę sprytniejszych ode mnie ( w komputerach) kolegów o jakąś wskazówkę. Po zainstalowaniu HPP-22 na win 7 wszystko gra po pierwszym uruchomieniu. Niestety, po drugim wyskakuje okienko z kilkudziesięcioma pytajnikami i klawiszem ok. po naciśnięciu ok program zamyka się. Po deinstalacji i ponownej instalacji sytuacja się powtarza.Czy ktoś miał już takie problemy?

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1.10(0) i żadnych problemów nie miałem (poza tym, że brakowało mu jakiegoś dll-a do wyświetlania obrazków kiedyś chyba). Wieczorem spróbuję zainstalować nowszą wersję bo i tak miałem upgrade-ować firmware modułu i odbiorników...

 

PS.: Mam Windows 7 64-bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rafał

Nie próbowałem, zresztą w starej też miałem takie cuda. Domyślam się, że byc może jest to komunikat o tym, że podłączony element, np odbiornik, ma już najnowsze oprogramowanie, ale ponieważ, jak pisałem wygląda to jak kilkadziesiąt znaków zapytania, to pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.