Skocz do zawartości

Turnigy 9x - problem


erapin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mogłeś napisać nabywcy,że to jest w MODE2,a tak to chłop ma problemy i to tuż przed świętami Pozdrawiam.

Wiedziałem, że to mode 2 :mrgreen: W takim mode latam.

 

No,to wszystko jasne

Nie rozumiem. Nadal mi nie działa to co jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Panowie....

Wspólnymi siłami, trudami i nerwami wkońcu zakończyliśmy sprawe.

Na początku podłączyłem: SK działało, lotki działały, a SW byl uniesiony i reagował na drązek gazu. Przestawiłem szybko na MODE 2 i śmiga jak należy. Elegancko się loguje, silnik chodzi. Zostało mi tylko rozwiązać problem odkręconego silnika od wręgi i w GÓRE !!

 

Podziękowania należą się wszystkim, a szczególnie Siwy245 i maco66. Pan Jarosław rozwiązał mój problem, a Pan Maciej okazał wielkie zainteresowanie wobec niedoświadczonego modelarza :mrgreen: i nawet był gotów ponieść koszty, aby mi pomóc, za co bardzo dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rady na przyszłość: 3x pomyśleć - raz zrobić, zmieniać jedną rzecz na raz, pamiętać, co się zmieniało, żeby można było wrócić

 

Ja NIC nie zmieniałem. Pisałem, że dostałem apke od Pana Macieja i nie ruszałem nic.

Paczka już była gotowa do wysyłki, ale na szczęście sprawdziłem tego treinera jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER!!!! Bardzo się cieszę, że nareszcie się udało.Co to znaczy pomoc i zaangażowanie życzliwych i wyrozumiałych forumowiczów.Mnie nie dziękuj bo ja już w pewnym momencie straciłem nadzieję, zwłaszcza, że u mnie wszystko było OK (stąd moja propozycja odesłania sprzętu na mój koszt i po ustawieniu wszystkiego odesłania również pokrywając koszty).Nie sztuką jest coś sprzedać i nagle "zniknąć".Dziękuję wszystkim , którzy przyczynili się do rozwiązania jakby nie patrzeć również mojego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że mogłem pomóc bo dziwne mi było że według tego mojego rysunku nie mogłeś zbindować :) nie dawało mi to spokoju i wpadłem potem na to że TRAINER może powodować sprawdziłem pierw u siebie twoje ustawienia i było dokładnie tak samo :) ja też jestem początkujący dopiero z synkiem raczkujemy latamy od kilku miesięcy ale się uczymy i jak mogę to i ja pomogę po to jest to forum by pomagać i wymieniać się doświadczeniami i oby nas było jak najwięcej :jupi:

Dla wszystkich kolegów modelarzy wraz z rodzinami Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

 

życzy Jarek z Kacprem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.