Skocz do zawartości

Micro Heli 3D ktory wybrac ??


Krzysztof.R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zima się zbliża, trzeba wykorzystać długie wieczory :)

 

Na symulator juz patrzec nie moge :D

 

Więc postanowiłem kupic sobie micro heli :) Zwykłymi juz latałem i jakos nie zadowoliła mnie ich specyfika lotu. I zastanawiam się nad micro lecz w wersji 3d.

Na oku mam dwa heli

solo pro 180

i

solo pro 100

 

Bardziej interesowała by mnie wersja 100 z uwagi na jej rozmiary ;D

 

miał ktos może do czynienia z tymi heli ??

Dobrze to lata ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość mikro heli Trex 100, Balde mCPx lub Genius CP Walkery mają wirnik ogonowy napędzany silniczkiem. To proste sprawdzone rozwiązanie, jeśli twierdzisz że ogon ucieka, to uważam że się czepiasz, jak na tą skalę, maszynka lata przepięknie i w przeciwieństwie do 180, bez problemu wysyłają do Europy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco, Tu się muszę zgodzić, lecz wydaje mi sie ze 180 jest znacznie bardziej stabilna i zwrotna. Ja nie mam zamiaru nie wiadomo jakich akrobacji robic więc jak dla mnie 100.

 

PS. te heli co wymieniasz to zwykłe latadła a my tu mowimy o 3d heli przy obracaniu na plecy całkiem inaczej się zachowuje. To jest jak porównanie debrogo zyro z jakims e-sky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja latałem solo pro 2 i ten śmiglowiec ma identyczny ogon jak 100. Przy zakręcaniu w prawo model lubi lecieć do przodu, przy zakręcaniu w lewo nie. Przez to latając postępowo robiłem okrązenia tylko w prawo.

 

Ps. Zobaczysz jak przy robieniu pompek albo przewrotów na plecy będzie ci ogon uciekał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. solo pro 2 ma inną głowicę przez co inaczej zachowuje sie w róznych sytuacjach podczas lotu.

 

2. latałeś kiedyś jakims większym heli np. 450 lub czymś podobnym ??

 

3. między tymi dwoma heli jest ogromna różnica konstrukcji.

 

4. nie wierzysz ?? patrz :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiem, "2" zachowuje się jak coaxial na sterydach.

 

2. Tak, honey bee cp2 z silnikiem zamontowanym na ogonie i t rexem 450

 

3. Nie ogromna, zmieniona jest tylko głowica, ogon pozostał ten sam

 

4. Wieżę że 100 jest lepszy od solo pro 2 ale dalej lata gorzej od 180.

 

Ta dyskusja jest bez sensu, warto kupić 180 (ale się nie da) ze względu na wirnik ogonowy koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.