Skocz do zawartości

Micro Heli 3D ktory wybrac ??


Krzysztof.R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof, nieważne jakich argumentów użyjesz, kolegi nie przekonasz, szkoda czasu. Na filmach ludzie tym heli robią pętle, beczki i tornada, a ogonek nie ucieka bardziej niż 450-tce na klasycznym HK401B. Oczywiście to nie to samo co TT SP 180, tyle że latając nie mam zamiaru martwić się, o całą mechanikę napędu i sterowania wirnikiem ogona, która pewnie w większości jest do wymiany po byle krecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego źle trafiłeś, udowodnij mi że nie mam pojęcia na gg.

 

Robią pętle i takie tam ale wychodzi to koślawo. Zresztą tłumaczenie "bo na filmach" jest debile.Nie uwierzę że helik z silnikiem na ogonie lata tak samo dobrze jak ten ze zmiennym skokiem łopat na ogonie i tylko o tym tak naprawdę rozmawiamy. Pozatym 180 ma silnik bez szczotkowy a 100 zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z tobą rozmiawiał bo nie ma to sensu. ja w każdy weekend mam okazje rozmawiac z mistrzem swiata w freetyle helikopterowym. I jakoś On nie twierdzi ze lata to jak "zabawka". więc daj sobie człowieku coś powiedzieć a nie zgrywaj najmądrzejszego. Oczywiscie kazdy może sie mylić ale trzeba umieć sie do tego przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.