Skocz do zawartości

Micro Heli 3D ktory wybrac ??


Krzysztof.R

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof, nieważne jakich argumentów użyjesz, kolegi nie przekonasz, szkoda czasu. Na filmach ludzie tym heli robią pętle, beczki i tornada, a ogonek nie ucieka bardziej niż 450-tce na klasycznym HK401B. Oczywiście to nie to samo co TT SP 180, tyle że latając nie mam zamiaru martwić się, o całą mechanikę napędu i sterowania wirnikiem ogona, która pewnie w większości jest do wymiany po byle krecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego źle trafiłeś, udowodnij mi że nie mam pojęcia na gg.

 

Robią pętle i takie tam ale wychodzi to koślawo. Zresztą tłumaczenie "bo na filmach" jest debile.Nie uwierzę że helik z silnikiem na ogonie lata tak samo dobrze jak ten ze zmiennym skokiem łopat na ogonie i tylko o tym tak naprawdę rozmawiamy. Pozatym 180 ma silnik bez szczotkowy a 100 zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z tobą rozmiawiał bo nie ma to sensu. ja w każdy weekend mam okazje rozmawiac z mistrzem swiata w freetyle helikopterowym. I jakoś On nie twierdzi ze lata to jak "zabawka". więc daj sobie człowieku coś powiedzieć a nie zgrywaj najmądrzejszego. Oczywiscie kazdy może sie mylić ale trzeba umieć sie do tego przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.