Skocz do zawartości

Znaleziono model na "śmietniku"


guest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie jestem modelarzem, choć bardzo często, spacerując z psem, Was spotykam i podoba mi się Wasza pasja. Zarejestrowałam się tutaj, bo dzisiaj, w Boże Narodzenie znaleźliśmy w Pychowicach na "śmietniku" samolot. Wygląda na fajna maszynę, nie jest zniszczony i chyba nic mu się nie stało przy upadku. Domyślam się, że ktoś z Was go szuka. Samolot jest w bezpiecznym miejscu. Właściciela proszę o kontakt 602 231 929 - Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie z innej beczki, masz może żółtego labradora? :)

Twoje zainteresowanie kynologią mnie martwi z powodu tego, że lubiłem oglądać Twoje zdjęcia z powietrza (długo nie ma niczego nowego), a nowe hobby może zabrać Ci czas przeznaczony na robienie tychże. No, chyba że interesuje Cię pani, a nie jej pies, to się wycofuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu częstych podróży niestety nie mogę sobie pozwolić na czworonoga, a żałuję, bo bardzo bym chciał. A żółty labrador często gonił za Fun Cubem, i choć go nigdy nie złapał, to jednak nie o to chodzi by złapać króliczka... :D

 

Co do nowych zdjęć, to aktualnie na okres zimy wyprowadziłem się do Tajlandii, więc można trochę pooglądać materiału stąd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Temacik widze rozwinął się w troche złym kierunku :wink:
Mój juz wisi od Września, poszukuję dobrego kotka :devil: ( mój się boi wysokości OSP też :lol2: ) Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.usAle wybudowałem żonie chałupkę i pilnuje :jupi: Dodam,że naprzeciwko ''śmietnika'' :twisted: Labrador nie pomoże :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.