Skocz do zawartości

czy ktoś używa odbiornika Blue Arrow 3.8g.?


meteor

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś dostałem dwa bardzo podobne (pomarańczowe) odbiorniki 5-kanałowe BlueArrow na mikro kwarce. Jeden miał zasięg koło 40 metrów, drugi koło 100 metrów. Nigdy nie odważyłem się włożyć tego do czegokolwiek latającego. Ten lepszy jest w używany w samochodzie, gorszy tylko do prób na biurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Nie pamiętam dokładnie czy używałem tego czy jakiegoś podobnego maleństwa BlueArrow'a. Pożyczył mi go humert_tata gdy bylem w potrzebie za co jeszcze raz chcialbym podziekowac :D Odbiornik nie miał oczywiście pełnego zasięgu, ale do lotów Zagi na wydmach wystarczał. Ogólnie bałem się odlatywać dalej dlatego nie miałem problemu z tym odbiornikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zasięgiem nie jest tak tragicznie jak myślałem.

Oprócz tego co miał Łukasz (nadal go ktoś używa :) ) mam jeszcze dwa takie i latają bez zakłóceń w Minizero i SE5.

Czyli w małych elektrykach; zasięgu wystarcza, bo przecież trudno odlecieć małym modelem poza zakres kontroli wzrokowej.

 

PS

Przy oblocie Minizero bałem się o zasięg tego odbiornika co doskonale słychać na filmie :lol:http://www.szabatowski.livenet.pl/hubert/hubert/zerko1.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.