Jump to content

czy ktoś używa odbiornika Blue Arrow 3.8g.?

meteor

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kiedyś dostałem dwa bardzo podobne (pomarańczowe) odbiorniki 5-kanałowe BlueArrow na mikro kwarce. Jeden miał zasięg koło 40 metrów, drugi koło 100 metrów. Nigdy nie odważyłem się włożyć tego do czegokolwiek latającego. Ten lepszy jest w używany w samochodzie, gorszy tylko do prób na biurku.

Cześć,

Nie pamiętam dokładnie czy używałem tego czy jakiegoś podobnego maleństwa BlueArrow'a. Pożyczył mi go humert_tata gdy bylem w potrzebie za co jeszcze raz chcialbym podziekowac :D Odbiornik nie miał oczywiście pełnego zasięgu, ale do lotów Zagi na wydmach wystarczał. Ogólnie bałem się odlatywać dalej dlatego nie miałem problemu z tym odbiornikiem

Z zasięgiem nie jest tak tragicznie jak myślałem.

Oprócz tego co miał Łukasz (nadal go ktoś używa :) ) mam jeszcze dwa takie i latają bez zakłóceń w Minizero i SE5.

Czyli w małych elektrykach; zasięgu wystarcza, bo przecież trudno odlecieć małym modelem poza zakres kontroli wzrokowej.

PS

Przy oblocie Minizero bałem się o zasięg tego odbiornika co doskonale słychać na filmie :lol:http://www.szabatowski.livenet.pl/hubert/hubert/zerko1.wmv

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.