Skocz do zawartości

pozdrowienia z Gdańska


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam słabość do "tartaków", szczególnie szybowców, przez co więcej czasu spędzam na budowaniu niż lataniu. Jestem fanem czystego szybowania własnoręcznie zbudowanym modelem drewnianym bez żadnych silników, ale mieszkam na płaskim terenie i niestety dorzucam kompromisem dla wygody silnik elektryczny.

Na warsztacie leży też Duke pod spalinę od znanego kiedyś w Trójmieście pana Krzysia, Spirit 100 Great Planes i parę innych desek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może więc w końcu nie będę sam latał nad ERGO ARENĄ :rotfl: Tym, że lubisz bardziej budować niż latać nie przejmuj się bo tak ma wielu czego dowodem są nieoblatane modele...Duka też mam od Krzyśka ale czeka na lepsze czasy bo chciałbym go potraktować jako materiał bazowy do makietki M-S "L". O motoszybowcu Fox 2300 też myslę ale latam skrzydłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic za obwodnicą i latam na tych naszych łąkach poza miastem :P

 

A co się Krzyśkowi stało że tak nagle zwinął sklepy?? Ciężko teraz coś znaleźć do modeli latających w Trójmieście... dzisiaj obleciałem trzy sklepy w Gdańsku szukając śmigła i nic. Silników elektrycznych też łącznie naliczyłem dwa nie licząc helikopterowych.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helipad jest super, ale na przykład dzisiaj nie mieli ani jednego silnika do samolotów, ani jednego bowdena, dlatego przez chwilę zackniło mi się za Szykiem. Tak więc obecnie stan jest taki, że na terenie województwa pomorskiego chyba nie mogę kupić sobie od ręki, silnika, bowdena, nie ma żadnego kitu szybowca ani drewnianego samolotu jakby mnie wzięło na zakupy, ani jednej dobrej aparatury od ręki, nie kupię kompresorka do aerografu, folii na pokrycia... szkoda. Chyba że znacie jakieś miejsce to dajcie znać na priv. Wiem, wiem że mogę zamówić w sieci ale czasami to nie to.

 

Mieszkam w Kiełpinie Górnym, to do latania mam łąki w Sulminie, o Renku nie wiedziałem..

 

Sunny rzeczywiście powoli lata, mój już trochę spracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.