Skocz do zawartości

Jaki szybowiec z hobbykinga wybralibyście z tych 2


Gość Sfrustrowany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sfrustrowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

Aparaturę mam 4 kanałową jedynie odbiornik e-sky 6ch dokupie za 35zł i ten problem znika. Tak w Polsce ceny spadły bo na allegro 2mies temu były rtfy po 670żl a teraz około 520. Ale i tak mi nie potrzeba rtf-po co mi aparatura za którą płacę słono. Mam zasięg około 400m, nie latam fpv ani daleko starcza mi. Po 3 samolocie kupię może dx6 lub coś tej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

Aha, mogą być modele składane od kitu ale wychodziło mi podobnie cenowo w hk więc wolę oszczędzić sobie lutowania :P Ale arf już bliżej bo apki nie ma a często polega to na dokupieniu tylko silnika czy regla z aparaturą a to już może być. Png najmilej widziane :mrgreen:. I jak z tymi pakietami, mogę wsadzić więcej niż oczekują bo to tylko pojemność, byle nie zmieniać C i S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te 2 modele są godne uwagi

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18764__FPVRaptor_Composite_1600mm_PNF_.html

i

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__13994__Phoenix_2000_EPO_Composite_R_C_Glider_Plug_Fly_.html

Na twoim miejscu jak nie będziesz latał fpv to brałbym phoenixa 2000 ,lipo możesz wsadzić 3s 2200mAh i lecisz :) .Chociaż raptor też fajny bo ma dużo miejsca i silnik z tyłu .I lepiej sobie zmień aparaturę na turnigy 9x ,bo z tą esky nie wiadomo ,a na hk jest za 40$ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

phoniex tez mi się podoba, raptor mnie krępuje wzrokiem a serio to szukam czegoś 180< co mogłoby latać wysoko ale nie fpv. mam easystata 140cm rozpiętości i jest ok ale szukam czegoś większego :D aparaturę mam ~350m zasięgu 4ch-kupię nową przy 3 samolocie i 6ch minimum będzie musiała być. dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.