Skocz do zawartości

Serwis rc


rybson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam model do wywozu zanęty fischfeeder basic którego używam w wędkarstwie.

 

imag0220k.jpg[/img]

imag0222nh.jpg[/img]

 

Jesienią kumpel po kiju stracił mi antenę z łódki, dokupiłem nową. Ale model nie pracuje już jak przedtem. Gdy odchodzi się z nadajnikiem od odbiornika zaczyna świrować, wygląda to tak jakby silniki dostawały prądu ale nie ruszają. Jestem amatorem w tematyce modeli, ale czytałem że trzeba dostroić radio z odbiornikiem z nową anteną.

Czy znacie jakieś sprawdzone sklepy, serwisy w woj. Śląskim lub Opolskim które się takimi rzeczami zajmują? Będę wdzięczny za pomoc.

 

Jeżeli temat ten nie tam gdzie powinien to przepraszam moderatora za dodatkową robotę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem że temat nie tam gdzie powinien.

Co do anteny to wydaje mi się że parametry powinny być takie same, a przynajmniej tak wygląda. Nie mierzyłem tej starej ale nowa kupowana tam gdzie model i wygląda tak samo. Jeden znajomy ma identyczny model, i z jego modelem z jego anteną jest wszystko oki. Ale jak dam moją antenę do jego modelu to też zaczyna świrować jak u mnie. Więc wydaje mi się że dostrojenie powinno załatwić sprawę. Ale nie mogę znaleźć jakiegoś serwisu który by mi to zrobił. Dzwoniłem w kilka miejsc, ale same jakieś amatorskie sklepiki, gdzie nie robią takich rzeczy. Więc może ktoś z forum mi pomoże. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.