Skocz do zawartości

2 x Hai


instruktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymałem musze się pochwalić, mam do oblotu dwa" skrzydełka"

Jeden to Hai 2 m a ,drugi KilerHai tez 2 m .Dlaczego od razu dwa? Tak wyszło ,miałem "szkieletora " Haia i dostałem wycinankę Kilera i tak na przemian je robiłem .Kiler pusty jeszcze waży 800 g.Oba będa napędzane silnikami typu" samoróbka".o ciagu statycznym ok 2 kg. A Hai gotowy do lotu ok 1500g

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Fajne ! Zdawało mi się, że tę 2 już pokazywałeś swego (dość odległego) czasu. Jeszcze nie leciała ? Nie boisz się tych pasków i serw w 2, że będą robiły za turbulator ?

Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paski są również folią termokurczliwą i dobrze zaprasowaną :D tak że nie ma obawy o działanie jako turbulator .

Pokazywłem zwykłego Haia ale jako szkieletora ,a mam też małego tzn 1.3 m :D .Mam trochę brzydki zwyczaj zacząć model ,zrobić "szkieletora" i odłożyć na póżniej :oops: ale tym sposobem mam teraz dwa Hai -e :D:D:D

"Panie Szczepanie , a pan fpv posiada? "

Niestety "nie dorobiłem się"

Niekiedy zakładam zwykłą małą kamerkę i latam sobie nad osiedlem na filmowanie

 

tak dla przypomnienia wrzucam fotkę tego starszego faceta, aby można było porównać jaki on jest mały :wink:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.