Skocz do zawartości

wielka wyprzedaż helikopterów


bedway

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie rc711.com trwa noworoczna wyprzedaż modeli akrobacyjnych różnych firm firma jest z Hong Kongu ale wysyłają paczki na cały świat do polski ok. 100 - 200zł a i tak jest taniej o nawet kilkaset zł np. możemy tam kupić KDS 450QS za 680zł(bez przesyłki) w Polsce kosztuje ponad 1000zł, albo model walkera genius cp z DEVO7 za ok.630zł w Polsce sam model kosztuje 750zł a radio DEVO7 ok. 400zł co daje razem ponad 1100zł więc widzicie jaka promocja, jeżeli planujecie coś kupić to zajrzyjcie na http://www.rc711.com/shop/font-colorb80703bspecial-cny-pak-2012bfont-c-64.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz opcji edytuj trzeba też dobrze przemyśleć co się pisze...

Po pierwsze nawet biorąc pod uwagę ceny z promocji to ten śmiglak wychodzi 700 PLN bo bierzemy pod uwagę kurs sprzedaży dolara...dodatkowo celnik dołoży nam 23% podatku (cła z tego kraju na zabawki na szczęście nie ma). To już mamy 861,00 PLN + opłaty za przelew (lub kto woli inny kurs dolara liczony przez Pay Pal) + transport itp... i wyjdzie tyle samo co w kraju.

 

Może przy kilku tysiącach PLN wyszło by na plus, ale co z gwarancją? Nawet jeśli Chinczyk ją uwzględni to w praktyce jest to nieopłacalne. Sam czasem kupuję rzeczy w Azji, ale to musi być minimum 50% taniej niż w kraju (np dla silników) lub nawet więcej - dla elektroniki i pakietów, gdzie ewentualne ryzyko biorę na siebie i świadomie rezygnuję z mozliwości reklamowania.

 

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy w procenty i dodawanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zamówiłem helikopter z Hong Kongu to wyszło mi taniej o 200zł niż w Polsce, i nie płaciłem cła

Pytanie, który helikopter? Zapewne podróbkę znanej marki o podobnej nazwie.

Poza tym - sprawdziłeś jak z dostępnością części w kraju? Może warto było dać 200zł więcej i mieć zaplecze naprawcze, niż "oszczędzić" i potem czekać miesiąc na byle duperel z plastiku, bez którego helikopterek latać nie chce... :)

Jak podrośniesz, to się zorientujesz, że nie tylko cena rynkowa się liczy. Czasem to, co bardzo tanie, wychodzi bardzo drogo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zamówiłem helikopter z Hong Kongu to wyszło mi taniej o 200zł niż w Polsce, i nie płaciłem cła

Pytanie, który helikopter? Zapewne podróbkę znanej marki o podobnej nazwie.

Poza tym - sprawdziłeś jak z dostępnością części w kraju? Może warto było dać 200zł więcej i mieć zaplecze naprawcze, niż "oszczędzić" i potem czekać miesiąc na byle duperel z plastiku, bez którego helikopterek latać nie chce... :P

Jak podrośniesz, to się zorientujesz, że nie tylko cena rynkowa się liczy. Czasem to, co bardzo tanie, wychodzi bardzo drogo. 8)

Zamówiłem walkera genius cp i nie było warto dokladać 200 zł dałem za niego 750 bez przesyłki i był cały, w 100% zgody z opisem i bez żadnych wad super lata można robić akrobacje i wszystko. To nie jest podróbka! w kraju widziałem tylko w jednym sklepie, części też są ale dalej bardziej opłaca się kupić z importu, i nie czeka się na przesyłkę miesiąc tylko 1 tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.