Skocz do zawartości

turnigy 9x


Maciek22

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzwoniłem do dwóch oddziałów UPS- w Katowicach i w Warszawie. No i niestety nie mają możliwości sprawdzenia po moich danych adresowych, czy ewentualna przesyłka jest nadana.

 

Dowiedziałem się jednak, że przesyłki z GBR dochodzą transoprtem drogowym w 3-4 dni, maxymalnie 1 tydzień.

 

Więc nie chcę tutaj niczego sugerować, ale chyba jednak aparaturki żaden z nas nie otrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostałem od paypal email i też pisało ,że firma monitorująca przesyłkę to UPS ,ale numeru nie podali :|

 

Z naszych danych wynika, że sprzedający przesłał ten przedmiot za

pośrednictwem usługi Wysyłka z systemu PayPal. Przesyłkę możesz

monitorować, logując się do swojego konta PayPal i przeglądając rejestr

historii transakcji lub potwierdzając poniższe informacje:

 

Firma monitorująca przesyłkę: UPS

Numer z systemu monitorowania przesyłek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiaj mija 6 dni od momentu kiedy niby wysłał paczkę .Ale coś trochę kręci z tym UPS ,bo jak wchodzę na paypal i patrzę w szczegóły płatności na jego konto to tam jest napisane ,żę paczka nie jest monitorowana . Jak jutro paka nie przyjdzie ,to już raczej nigdy nie przyjdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam farta ,że nie brałem tego.

 

Jednak logicznie myśląc.

 

Jak inne forum,ludzie też mają wątpliwości to jest 99% pewności ,że to oszust.

 

Na waszym miejscu,poszedł bym na policje,wytłumaczył.Zobaczyli jaka jest sprawa. Tzn. Inni z naszego fora,zagranicznych też się skarżą i wyjdzie.Ktoś musi się tym zająć jak nie wy - poszkodowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ewidentnie postępuje wg konkretnych zasad, takich aby paypal oddalił wasze roszczenia, poczytajcie o tym w sieci a sami się przekonacie.

to co trzeba robić aby mu się nie udało ???

masz jakiś link ?

 

po to śledzę ten wątek aby się dowiedzieć na przyszłość jakich "błędów" się wystrzegać w kontaktach z PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "znafcą" ale realistą.Trzeba mieć trochę w głowie a nie patrzeć tylko na cenę towaru.

Gdybyście trochę się zastanowili jakim cudem frajer w Angli ma tańszy towar z przesyłką niż HK u siebie w domu,to teraz byście nie płakali.

Po drugie zawsze sprawdź co gość do tej pory sprzedawał,i za co dostał komentarze.

Po trzecie jest takie powiedzenie "..............nie sieją sami się rodzą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "znafcą" ale realistą.Trzeba mieć trochę w głowie a nie patrzeć tylko na cenę towaru.

Gdybyście trochę się zastanowili jakim cudem frajer w Angli ma tańszy towar z przesyłką niż HK u siebie w domu,to teraz byście nie płakali.

Po drugie zawsze sprawdź co gość do tej pory sprzedawał,i za co dostał komentarze.

Po trzecie jest takie powiedzenie "..............nie sieją sami się rodzą"

Wojtku, może jednak trochę przesadzasz z tymi głupimi (wykropkowanie niczego tu nie zmienia)? Myślę, że każdy który wziął udział w aukcjach tego gościa ma pretensje tylko do siebie, a żali i płaczu to ja tu specjalnie nie widzę. Szukamy po prostu wspólnie jakiegoś wyjścia z sytuacji i próbujemy sobie pomóc wzajemnie. 150 złotych to dla mnie nie jest ogromna strata, odczuwalna owszem ale żył sobie z tego powodu nie podetnę i płakał nie będę. Może młodsi, niepracujący będą na przyszłość ostrożniejsi. Póki co czekamy na zakończenie sporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka? Nie żaliłem się że gość prawdopodobnie nas oszukał tylko pytałem skąd ta pewność, że nie otrzymamy zwrotu kasy od PayPal? Na to jakoś nie odpowiedziałeś. Przesądzasz sprawę nie znając tematu, no ba jak inaczej nazwać osąd, że możemy się żegnać z kasą jak nigdy takiej sytuacji nie miałeś?

 

edit: to do postu f-150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często trafia się jakiś wszechwiedzący, który p...rzy trzy po trzy. Różnie ludzie rozładowują swoje frustracje. Szkoda, że tutaj odbywa się to także moim kosztem.

Skupmy się na naszym problemie. Proponuję rozmowy na inne tematy prowadzić w oddzielnych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.