Skocz do zawartości

turnigy 9x


Maciek22

Rekomendowane odpowiedzi

Często trafia się jakiś wszechwiedzący, który p...rzy trzy po trzy. Różnie ludzie rozładowują swoje frustracje. Szkoda, że tutaj odbywa się to także moim kosztem.

Skupmy się na naszym problemie. Proponuję rozmowy na inne tematy prowadzić w oddzielnych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po co? Korzystałeś z Paypala i to ci wystarczy. Ludzie, bądźcie cierpliwi. Spór na Paypalu można założyć do 45 dni od kupienia, wy zakładacie po jednym dniu, a po tygodniu jesteście przerażeni, że stracicie kasę. Prędzej uczciwy sprzedawca może stracić korzystając z tej formy płatności niż oszukani klient, spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Korzystałeś z Paypala i to ci wystarczy. Ludzie, bądźcie cierpliwi. Spór na Paypalu można założyć do 45 dni od kupienia, wy zakładacie po jednym dniu, a po tygodniu jesteście przerażeni, że stracicie kasę. Prędzej uczciwy sprzedawca może stracić korzystając z tej formy płatności niż oszukani klient, spokojnie.

Czyli wg Ciebie Paypal daje 100% gwarancji na wykonaną transakcję ? Nawet taką gdzie po drugiej stronie był oszust. Ten wątek raczej zmieni twoje przekonanie o tej rzekomej gwarancji. Daleko nie trzeba szukać, choćby nasze kochane alledrogo, które też oferuje "ochronę kupującego". Tylko co z tego jak nie ma szans odzyskania wydanej bezpowrotnie kasy. Jak to mówią reklama dźwignią handlu i trzeba zmienić spojrzenie na takie "gwarancje" bo jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę a w tym przypadku to pewnie o ładne parę tyś. zielonych papierów, których Paypal nie odda za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. Miałem się nie odzywać, ale jak czytam niektóre wypowiedzi - szczególnie M52 - to słabo się robi.. A cóż tak człowiecze czepiłeś się tego F-150?? Prawdę napisał i tyle.

Ja także rozumiem twoją frustrację spowodowaną problemem, ale tryskanie jadem niczego nie naprawi..

Dla zainteresowanych, którzy zarzucą mi, że nigdy nie znalazłem się w podobnej sytuacji.. Owszem - nie znalazłem się (czego od dziś wam życzę) - bo nie jestem naiwny do takiego stopnia, żeby ślepo wierzyć w takie "złote" interesy..

Czy pamiętacie sprawę niejakiego "brylanta" z Allegro..? Pamiętacie, że jego aukcja została zamieszczona przez jakiegoś biedaka w dziale "ciekawe oferty"? Ta oferta odnoście Turnigy - także znalazła się w tym samym dziale ;D Może lepiej trzeba by sprawdzić czy rzeczywiście jest to "ciekawa oferta"zanim palnie się taką skrajną głupotę..

Czy ludzie nie umieją się uczyć na błędach..? jak nie - to trzeba mieć twarde dupsko i nie płakać później, że oszukali..

Ileż to osób zostało nabitych w butelkę przez "brylancika"..? Nikt się niczego nie nauczył..?

Szkoda gadać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.. Miałem się nie odzywać, ale jak czytam niektóre wypowiedzi - szczególnie M52 - to słabo się robi.. A cóż tak człowiecze czepiłeś się tego F-150?? Prawdę napisał i tyle.

Ja także rozumiem twoją frustrację spowodowaną problemem, ale tryskanie jadem niczego nie naprawi..

Dla zainteresowanych, którzy zarzucą mi, że nigdy nie znalazłem się w podobnej sytuacji.. Owszem - nie znalazłem się (czego od dziś wam życzę) - bo nie jestem naiwny do takiego stopnia, żeby ślepo wierzyć w takie "złote" interesy..

Czy pamiętacie sprawę niejakiego "brylanta" z Allegro..? Pamiętacie, że jego aukcja została zamieszczona przez jakiegoś biedaka w dziale "ciekawe oferty"? Ta oferta odnoście Turnigy - także znalazła się w tym samym dziale ;D Może lepiej trzeba by sprawdzić czy rzeczywiście jest to "ciekawa oferta"zanim palnie się taką skrajną głupotę..

Czy ludzie nie umieją się uczyć na błędach..? jak nie - to trzeba mieć twarde dupsko i nie płakać później, że oszukali..

Ileż to osób zostało nabitych w butelkę przez "brylancika"..? Nikt się niczego nie nauczył..?

Szkoda gadać..

A czy ktoś Ci wypłakuje sie w ramie ? W jakim celu w ogóle zamieszczasz tu posty razem z F-150 ? Żeby wyzyć sie na innych i powyzywać ich od naiwniaków albo razem z F-150 od głupków ? Idąć waszym tropem pisania postów to w kazdym temacie działu kraksa trzeba by wejsc i zamiescic post: miałes revers na sterze kiedunku - "..............nie sieją sami się rodzą" tylko co to wnosi do tematu ? wydaje mi się że cos w okolicach 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutować z takimi ludźmi ralphi. Szczególnie z f-150, to gość tzw. "wszystkowiedzący". O wszystkim wie najlepiej i ma zawsze racje. Skąd ma pewność, że nie odzyskamy kasy? Nie wiem, może wypatrzył w chmurach, a może wywróżył z fusów? No ale cóż, wie bo... no po prostu on wie i już. Z pikasiak jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senator, - ty nie ucz dzieciaku innych z kim dyskutować a z kim nie. Jestes glut i zachowujesz się jak glut.. Szukasz wsparcia, czy wazelinujesz koledze ralph..? :mrgreen:

Jesteś tu świerzy i już zaczynasz buczeć, a przede wszystkim po niespełna kilku miesiącach już wiesz z kim rozmawiać a z kim nie..

Za chciwość i głupotę nieraz się płaci słono. Nie wiedziałes o tym?

Szkoda mi jest rzecz jasna wszystkich których ten oszust wydymał na kasiorę, ale jeszcze raz powiadam: - Czy nie mieliście nauczki na przykładzie "brylanta"..?

Jeśli chcesz, żeby cię traktować poważnie, to nie atakuj ludzi, którzy mają rację w tej gównianej sprawie i potrafią obiektywnie spojrzeć na to wszystko. Nikt tu nie zamierza wam - oszukanym - dokuczyć..

 

Jak chcesz podyskutować i wylać żale i pomyje na moją osobę - zapraszam na priv'a.. Bo jak zauważył

to nie jest dział do użalania się tylko o ciekawych ofertach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutować z takimi ludźmi ralphi. Szczególnie z f-150, to gość tzw. "wszystkowiedzący". O wszystkim wie najlepiej i ma zawsze racje. Skąd ma pewność, że nie odzyskamy kasy? Nie wiem, może wypatrzył w chmurach, a może wywróżył z fusów? No ale cóż, wie bo... no po prostu on wie i już. Z pikasiak jest podobnie.

Jak to było, bo nie pamiętam. Chcesz kupić tanio i dobrze tak jak w waszym przypadku, to kup dwa razy raz tanio i drugi raz dobrze, czytaj w HK ;D I nie czuj się urażony ale czas być realistą a nie wierzyć we wszystko co piszą i nie liczyć na super okazje i na gwarancje bez pokrycia. Nie wiem czemu się tak wszyscy uparliście że Paypal to takie cudo i obojętnie kto z nas wała zrobi to kasę i tak dostaniecie z powrotem. Cudów nie ma, koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie zrozumiałeś tego, że chodzi tu o to, że wy już wiecie, że nie da się odzyskać pieniędzy. Jesteście tego pewni, pytałem już kilka razy skąd ta pewność no ale odpowiedzi nie uzyskałem. Nie twierdze, że PayPal na 100% odda pieniądze, bo skąd mam to wiedzieć. Odda to odda, nie to nie, ale wszystkowiedzący nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.