Skocz do zawartości

Powrót do latania :)


artex007

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Musze sie pochwalic mam wszystko zakupione co do medelu potrzeba a i zarazem kilka dni wolnego więc poskładanie wszystkiego do kupy to kwestia kilku dni :) ale jest sporo pytań a narazie podłączenie silniczka OS MAX 46 AX pod zbiorniczek oto fotka :

 

http://www.daminet.pl/~artex007/IMG_0487.jpg

 

Wiem że to co podłączyłem jest dobrze :) I teraz mam w zbiorniczku jeszcze dwa wyjscia jedno jest niedrożne i chyba, (tak mi sie wydaje) nie musi byc wykorzystane, a to drugie - drożne domyślam sie, że ma zostac podłaczone do tłumika ?? I to wszystko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i są problemy :) kupiłem sobie klips do żarzenia świecy ale coś on nie bardzo działa jak wykonac to poprostu ze zwykłej bateri ??

 

I inne pytania iloma aperami ładowa naprzykład pakiety 4x AA 2700 mAh no i fajnie byłoby wiedzie jakim prądem ładowac ten akumulatorek od klipsa i jak długo??, bo moja ładowarka nie ma programu do ładowania podedynczych akku , na stronie jest opis tego akumulatora : akumulator niklowo-kadmowy 1,8 Ah.

 

Z góry dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iloma aperami ładowa naprzykład pakiety 4x AA 2700 mAh

 

możesz ładować tyloma amperami ile chcesz, ale dla takiego pakietu najlepsze będą natężenia 270mA (ładowanie formujące) - 2,7A (ładownie szybkie, nie polecam)

 

a akumulatorek od klipsa prądem 180mA (14h) do 1,8A (1 - 1,5h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.