Skocz do zawartości

Stop ACTA !


wojt88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Weźcie się opanujcie . Kto chciał ? Przestańcie p..przyc bo co niektorych sie słuchać nie da. Założe sie ,że z tych co mówią "chcieliście to macie" 99% nie wie w ogóle o co chodzi z ACTA a jak wiedzą to mają pretensje do całego swiata i do innych internautów a sama siedzi bezczynnie zarzucając winę innym. Dobra rada patrzyc na siebie później na innych. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miała być druga Irlandia buhahhahaha.A tym czasem.......puka do nas III świat.

 

PS: nie wszyscy chcieli ale też dostali , załatwili im to ci co chcieli a teraz już nie chcą. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgroźniejsze jest to, że po wejściu w życie ACTA WSZYSTKIE niewielkie i do tej pory niezależne firmy i przedsiębiorstwa produkujące COKOLWIEK będą bezpośrednio zagrożone, jeśli akurat konkurują na polu swojej działalności z dużymi graczami. Wystarczy że jakiś koncern zgłosi pretensje do produktu na podstawie dowolnego widzimisię (bo będą uważali, że mała firma łamie ich prawa do danego produktu ze względu na chociażby podobne wzornictwo produktu, kształt, cokolwiek, pretekst jest nieistotny). Sam fakt takiego roszczenia powoduje zablokowanie produkcji i sprzedaży na czas rozpatrzenia sprawy BEZ WYROKU SĄDU. Nawet jak po 5 latach dochodzenia swoich praw w sądach mały przedsiębiorca wygra, to będzie to i tak bez znaczenia bo jego firma nie będzie już istnieć a gigant przejmie klientów. Ponadto urzędnicy którzy ją uwalą nie będą za swoje działania odpowiadać, bo zapisy w ACTA im to gwarantują. Piractwo w sieci to jest zaledwie odprysk prawdziwych konsekwencji wprowadzenia ACTA. To jest zestaw narzędzi dla dużych do niszczenia i kontrolowania małych i jednoczeście wygodne narzędzie cenzury politycznej (bo znacznie łatwiejsze stanie się blokowanie i usuwanie niewygodnych serwisów w stylu Wikileaks).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas będziemy musieli robić odcisk palca żeby bylo wiadomo, że wychodzimy z domu i będą kontrolować każdego w którym kierunku idzie.

 

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/497450,protesty-przeciw-acta-25-stycznia-miasta-protestu,id,t.html?cookie=1

"Internauci od wtorku protestują przeciw podpisaniu ACTA. Największy protest przeciw ACTA odbył się w Warszawie. Dziś spotkają się w Katowicach pod Urzędem Marszałkowskim o godz. 16.30, w Sosnowcu na tzw. Patelni o godz. 18. W Częstochowie zbiorą się pod Urzędem Miasta o godz. 17. W Bielsku-Białej o godz. 18 pod Urzędem Miasta odbędzie się manifestacja. Dodatkowo organizatorzy apelują o " minutę ciszy"."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://niezalezna.pl/22371-rzad-klamal-ws-acta

 

Przedstawiciele rządu informowali, że „wszystkie kraje europejskie” podpisały ACTA. Portal Niezależna.pl ustalił, że że jest to nieprawda, a Polska będzie pierwszym sygnatariuszem paktu.

 

PS. Czy ja już pisałem, że chcieliście, to macie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu czytać całego tego zawiłego regulaminu ACTA

więc pytanie

czy lepiej teraz usunąć wszystkie filmy z mojego kanału YT z podkładami muzycznymi do których nie mam praw autorskich?

rafal

Ja jestem za tym żebyś usuną !!

 

Przynajmniej z tych filmów wstawionych tu na forum, bo właśnie z tego powodu nie mogę ich oglądać.

Za każdym razem jest napis że w BDR nie dozwolone, bo (KRADZIONE ) :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ACTA przez Europę (w większości) podpisane, z drugiej ACTA niezgodne z prawem UE , oni chyba sami nie wiedzą co robią... Tak czy tak samo podpisanie jeszcze niczego nie przesądza, ustawa musi być zratyfikowana w każdym kraju członkowskim i w Europarlamencie. Zachęcam do zbierania podpisów na :

http://referendumacta.pl/

oraz

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_pl/?cl=1529690684&v=12243

 

Poza tym PiS (o dziwo !) żąda referendum. Sprawa nie jest jeszcze przegrana, zanim ustawa wejdzie w życie możemy jeszcze co nieco w sprawie wolnego Internetu zdziałać !

 

P.s Tak przy okazji to kto się szykuje na protest paliwowy w sobotę ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, czemu o dziwo. Wczoraj wódz JK publicznie kajał się za to, że eurodeputowani PiS głosowali w sposób popierający ACTA w PE. Przynajmniej było go stać na to, żeby publicznie przeprosić w świetle kamer. Rudego Donka i jego kolesiów stać tylko na dożynanie watah, zniszczenie polskiego przemysłu stoczniowego na rozkaz pani komisarz z ue, tylko po to żeby ratować portfele zamówień stoczni niemieckich i francuskich. Stać ich tylko na to, aby zaproponować rosjanom kupno Lotosu, jedynej firmy paliwowej jaka została w rękach Polskiego Państwa. Stać ich na to aby prezydent dokonywał międzylądowań w rosji i spotykał się tam z wiceministrami - urzędnikami FSB, którzy akurat "przypadkiem" mieli tam zebranie -( wizyta w Chinach, Jekaterynburg, Aleksander Charłow)

stać ich na to aby pozwolić na zablokowanie portu Szczecin, stać ich na nie zakupienie skutecznej szczepionki przeciw AH1N1, w skutek czego w zeszłym roku śmierć z powodu niewydolności oddechowej spowodowanej grypą wzrosło 5 krotnie, stać ich było na zakup potem za kilkadziesiąt milionów euro zupełnie już wtedy niepotrzebnych szczepionek na zwykłą grypę, tylko po to, żeby wyczyścić magazyn pewnego koncernu, Niesiołowskiego stać na to, żeby dziś wszystkich protestujących nazywać IDIOTAMI (o dziwo, info z TVN!!!) . Stać ich na to, żeby wysyłać przed pałac prezydencki zwyrodnialców, którzy petowali bili tych nieszczęsnych moherów, sikali na krzyż ze zniczy, wyśmiewali umarłych, stać ich tylko na kłamstwo.....kłamstwo... itd itp. Nadchodzi NEW WORLD ORDER? Coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)To jest ta demokracja?

Niejako w nawiązaniu do Twojego pytania:

 

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/co_jest_nie_tak_z_unia,p206983778

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/nie_kradnij_rzad_nie,p238980259

 

Przydługie, ale bardzo interesujące. Polecam obejrzeć wszystkie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze "pietka" muszę powiedzieć że w pełni się z tobą zgadzam, sam już nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Obecna władza przegina i to chyba widzą wszyscy. Ale z alternatywami też cienko... Powiem tylko od siebie że napisałem w sprawie ACTA do wszystkich posłanek, posłów, ministerstw, prezydenta i premiera (i to z nie jednego konta :)) maila wyrażającego mój sprzeciw w tej sprawie. Odpisały mi tylko 2 osoby. Pani Barbara Bubula oraz Pan Stanisław Ożóg (dołączył Interpelację ws ACTA do Ministra Boni) za co im serdecznie dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) stać ich na nie zakupienie skutecznej szczepionki przeciw AH1N1, w skutek czego w zeszłym roku śmierć z powodu niewydolności oddechowej spowodowanej grypą wzrosło 5 krotnie, stać ich było na zakup potem za kilkadziesiąt milionów euro zupełnie już wtedy niepotrzebnych szczepionek na zwykłą grypę, tylko po to, żeby wyczyścić magazyn pewnego koncernu, (...)

Skuteczność szczepionek na grype jest mocno dyskusyjna w świecie lekarskim, że tak napiszę. Lepiej było nie kupować mimo wytworzonej paniki przez media bo sakutecznosc była wątpliwa a ryzyko powikłań duże, dużo większe niż przy zwykłekj szczępiące to po pierwwsze a i tak nie bardzo mozna ja było podawać masowo - za póżno, okres podwyższonych zachorowań na grype i innych infekcji co jest przeciwskazaniem do podania szczepionki. Kółko się zamkneło i decyzja o nie kupowaniu szczepionki przeciwko grypie typu AH1N1 była słuszna. Jak popatrzysz na statystyki to tylko te nie robione dla mediów to zobaczysz inny obraz niż ten co przedstawiasz dotyczący zachorowań na grype. Takie interpretowanie statystyk medycznych (5 krotny wzrost śmiertelnosci) jakie zaprezentowałeś czy powtórzyłes po kimś jest mocno trącające manipulacja, że tak delikatnie napisze, takie typowo dziennikarskie czyli nie znam sie na tym ale pisze bo w materiałach było tylko nie do końca przeczytałem i zrozumiałem ale to już inna sprawa.

Czynników podnoszących statystykę jest ciut wiecej niż powód jaki podałeś - nie zakupienie szczepionki. Pamiętaj jedno z pierwszysch zasad którymi powinien kierować sie lekarz - "nie szkodzić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armand, może i masz trochę racji. Ale ja chyba zostanę przy swoim. Moja żona jest wyśmienitym lekarzem i wierzę jej a nie publikatorom, zaś dane przedstawiam za oficjalnymi danymi za 2009 rok ministerstwa zdrowia. Wszystko wskazuje na to, ze umieranie ludzi z powodu grypy było ukrywane przez urzędasów w statystykach. W 2009 roku było ich 7881 wobec 750 rok wcześniej). Ale ja nie chciałem pisać o tym. To był tylko jeden z setek przykładów, na co stać naszych polityków, może dla Ciebie niezbyt trafiony, ale masz prawo tak sądzić i ja je szanuję.

 

informacje zebrane przez Dr-a Dariusza Majkowskiego

 

Artykuł na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.